Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xccciel

Czy będą zamykać kina IMAX???

Polecane posty

Gość xccciel

Podobno ze względu na brak widzów, mają zamykać kina IMAX, tzn przerabiać je na normalne. Zresztą już to robią nie pokazując filmów 3D tylko jakieś udziwnione np z Harrym Potterem, i paroma minutami w 3D (śmieszne!) ale i tak ludzie tego nie oglądają... Może gdyby puszczali normalne kino, a nie eko-badziewie to byliby chętnie wybulić niemało kasy na film 3D? NP pornosik? ;) Niech bankrutują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sie zasmucilam :( ja to liczylam na jakis horrorek w 3D, a tu maja mi kino zamknac......... wrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem klamca
ja bym chetnie zobaczyla jakis normalny film w IMAXIE a nie jakis film pod tytulem "350km/h" :O horror ok:) Albo Jurajski Park :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurajski moze byc :) albo taki blair with project w 3D.... sama w srodku lasu.... a potem w tej opuszczonej chacie.... ale bym sie bala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×