Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam _juuz_dosc

Moj facet jest ciota chyba

Polecane posty

Gość mam _juuz_dosc

kocham go bardzo ale coraz silniejsze jest we mnie uczucie , ktore mowi mi ze do niczego On sie nie nadaje tak naprawde wszystko zalatwiam ja on nie potrafi nawet zalatwic z elektrownia prostej sprawy odczytu licznika mam dosc takiego opiekowania sie nim wszystko na mojej glowie z drugiej strony jest b czuly i kochany ehhhhh nie wiem juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och och och
Jesssu znowu ktoś założył super temat. Ludzie ile można ??? Mój też nie różnych spraw się nie tykał, ale się nauczył. Boszsz, co za problem. Prowokacja kolejna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddf
a ma chociaz prace, samochod i wlasne mieszkanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och och och
hehe dobre. ale po co jej samochod i mieszkanie jak ona nie chce wszystkiego mieć na glowie. niech sie facet uczy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam _juuz_dosc
prace mu zalatwilam, auto jest wspolne(ale za moje pieniadze) mieszkanie wynajete a meble i sprzet AGD moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddf
to faktycznie ciota jakas :o sam sobie pracy znaleźc nie umial? auto za twoja kasę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam _juuz_dosc
rozmawiajac z nim odzcuwam dyskomfort z jednej strony jest wesoly i lubie z nim zartowac , ale niestety o powaznych tematach zapomnij nie uzywa takze wyszukanych slow nie moge z ni porozmawiac o ksiazce badz polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddf
a ile on ma lat? moze mlody jeszcze, wszystko przed nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam _juuz_dosc
bo swoje ciagle pprzepuszcza na pierdoly i tylko ja odkladam i wiadomo ak przychodzi do kupna czegokolwiek badz zaplacenia czynszu wszystko na mojej glowie niby mowi ze odda ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam _juuz_dosc
prawie 29:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddf
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddf
a teraz zasadnicze pytanie, odpowiedź tak albo nie: kochasz go? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam _juuz_dosc
no wlasnie zanim mnie poznal to mial wszystko w dupie ale jestesmy razem juz prawie 10 miesiecy i jakos nie widze zeby pewne kwestie sie zmienialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och och och
kobieto, znajdź sobie w takim razie innego, a tego zostaw w spokoju. jesem na 99% pewna że przy mnie by śmigał jak w zegarku i sobie radził, i nie czułabym dyskomfortu podczas rozmowy bo wyszukane słownictwo mam w d......Już byłam z takim co to pięknie mówił i do tego maczo, oczytany i silny...super :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam _juuz_dosc
no widzisz jeszcze miesiac temu powiedzialabym ze na sto procent tak moj byly bylo wlasnie taki jakbym chciala, ale nie okazywal mi z kolei ciepla i nie myslal o mnie w kategoriach malej istotki ktora nalezy bronic i chronic obecny traktuje mnie jak ksiezniczke i wiem ze nigdy nie pozwolilby mnie skrzywdzic czuje sie przy nim bezpiecznie i wreszcie mam te pewnosc siebie jakiej nigdy nie mialam ale to ,ze nie spelnia moich oczeiwan przyslania moja glowe coraz czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam _juuz_dosc
do och och to oze mi proadz jak to zrobic by smigal jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och och och
Ok. To trudne przez net, ale spróbuję.\ Piszesz, że nie radzi sobie np. z licznikami wody - musisz go nauczyć, niech sprawdza, zapisuje przy tobie. Poproś żeby się tym zajmował. Sprawy urzędowe tak sami, idźcie razem i niech on mówi, naucz go. Powoli i cierpliwości. Jesli jednak odpuścisz, to klapa. Mój nic nie umial uprać dopoki mu nie zabrakło gaci itp - wnet się nauczył obslugi pralki. Pochowałam rózne naczynia i zostawiłam tylko po 2 na łebka. Jak wszystko było brudne, to i zmywać się nauczył. A obecnie to już się zmieniamy, i nie musze niczego uczyć. Liczniki sam spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddf
a czemu mialby byc rybą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddf
mi sie wydaje ze jakby on byl rybą to by bylo jeszcze gorzej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj _boje sie
nie, wlasnie nie jest Strzelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juuz_dosc
no to ja tylko pod innym nickiem przepraszam jak kogos wprowadzam w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och och och
Czy jest upośledzonym człowiekiem i nie nauczy się niczego ? Czy może ma wielkopańskie mniemanie o sobie i to Ty masz wg niego wszystkim się zajmować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrtut tttt
Nie licz na to, że się zmieni, ja tak czekałam na zmianę i się nie doczekałam, predzej dziewczyno osiwiejesz.. Ta sama sytuacja, robota załatwiona ( teraz narzeka na nią ;/ na drugi raz niech szuka sam) , wszystko za moje... terapia wstrząsowa ( choć raczej nie pomoże ) lub kopniak w tyłek niestety .. 2 racjonalne rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antydisco_girl
strzelcem? a niech to pieron szczeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juuz_dosc
ani jedno ani drugie byc moze sie nauczy jestesmy za granica, nie chce mu sie uczyc jezyka studiow tez nie skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdddf
strzelce sa fajni ;) moj tata jest strzelcem i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juuz_dosc
no wiec ciezko byloby nam sie pozegnac teraz razem bo mamy podpisany kontrakt na mieszkanie i wypowiedzenie jest 2miesieczne mam z Nim nie byc a mieszkac w jednym mieszkaniu??? nie chce Nim potrzasac nie chce Go zmieniac na sile skoro samo to z Niego nie wyjdzie to chyba jest to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och och och
hahaha ten wpis o strzelcach mnie rozwalił. jak ja lubie kafeterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×