Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

litlle girl

chcę zmienić styl z całkowicie sportowego na bardziej seksi

Polecane posty

do tej pory kupowałam zwykłe bluzki na długi rękaw, sportowe topy, normalne spodnie. mam dosyć takiego stylu. chciałabym wyglądać bardziej dziewczęco i seksownie. co byście mi doradziłY? od czaego mam zacząć zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie podpisuje sie pod
autorka topiku tylko mam problem-co z butami? studiuje wiec musze miec cos wygodnego (najczesciej nosze adidasy) a buty na obcasie albo inne bardziej eleganckie mnie zawsze obcieraja doradzcie cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może baletki jeśli ci się podobają. pozatym koturny też wygodne:) spróbuj jakiś mały stabilny obcas może niski słupek:) niestety do obcasów trzeba się przyzwyczaić rozchodzić je a przede wszystkim kupić wygodne i stabilne:) a kobieta w obcasach seksowniej bo nogi się wydłużają plecy prostują pupa idzie do tyłu a biust do przodu tylko trzeba umieć w nich chodzić;/ spróbuj zacząć od grubych stabilnych obcasów np. jak w kowbojkach o coś takiego: http://cogdziezaile.pl/index.php?p=1640 trudno o płaski seksowny bucik niestety;/ może tutaj coś znajdziesz dla siebie ale z tego co zauważyłam same balerinki;/ http://cogdziezaile.pl/index.php?ka=166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie zakiecik do dzinsow
i juz inaczej bedziesz wygladac. albo jakis sweterek. nie musisz od razu zmieniac sie w wampa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ament
kurde teraz pogoda nie halo i w balerinkach troche chlodno juz jest, wiem bo bylam dzis na miescie i myslalam ,ze zamarznę:( tez chce sobie kupic buty na jesien jakies bardziej zakryte,ale nie adidasy,bo to nie moj styl. wszedzie same botki albo kozaki,a nie wyskocze przeciez teraz w kozakach... musze miec BOTKI tak jak wszyscy? innych ładnych butow nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Aby wyglądać seksi trzeba przede wszystkim dopasować strój do wyglądu np. mając grube uda nie włożysz mini bo to wygląda ochydnie ale za to możesz wtedy włożyć spódniczkę przed kolano i buty na 5 do 8 cm dobrać to będziesz wyglądać odpowiednio. Dlatego aby ubierać się seksi i kobieco to trzeba znać swoje wady i zalety wfigurze nie kierować sie modą. Napewno atrybuty przyciągające mszczyznę to: a. buty na obcasie od 5 do 9 cm kształt obcasa i buta zależy od wyglądu i długości stopy; na zimę kozaczki długie b. spódnica krótka też zależy od figury jej kształt kolor i długość c. sukienka jak i spódnica zależy od figury; bluzka i tutaj to zależy od rozmiaru biustu oraz szerokości miednicy d. żakiety niby nic a istotne i dodatki np. biżuteria (uwaga z dobiorem i iloscią bezpieczne komplety dyskretna) torebki nie przesadzić z kolorem dopasowana do reszty i fasonem, apaszki i szaliczki ogólnie też makijaż i paznokcie kolor ulubiony męski czerwony nie przesadzać z pstrokacizną i raczej stonowane kolory jednolitość męszczyźni nie lubią pstrokacizny i bezguścia nie dopasowania kolorystycznego najważniejsze perfumy (a to już zależy od ilości pieniędzy i osoby jaki zapach). Ważne też abyś ty czuła sie seksi w tym co nosisz i zarazem ruch i sposób siadania gestykulacji mówienia wszystko jest ważne wiem z autopsji powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz vilemo nie wiem jak
meszczyzni ale mezczyzni na pewno nie przepadaja za bledami ortograficznymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straaaaaaaaaaaaaszne
Witaycie:) Moze autorko napisz ile masz lat..to tez jest wazne:) Kozaczki do tego rybaczki dzinsowe ..... swetrek, kurteczka krotka:) Oczywiscie wszystko obcisle, dopasowane:) Oczywiscie bizuteria:) Jakis fajny fryz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straaaaaaaaaszne. Za boga bym się tak nie ubrała. Wieś śpiewa i tańczy. Jeśli ty się tak ubierasz to współczuję gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straaaaaaaaaaaaaszne
Ubieram sie roznie......zalezy jaki mam nastroj i gdzie ide:) Czasem ubieram kozaczki i rybaczki.............czasami adidaski i jeansy:P No roznie:) Tika Waylan -- wg,Ciebie jak mam sie ubierac aby miec ten "gust":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej odwolac sie do klasy
sexi skórzana lub skóropodobna mini spódniczka + kozaki i skórzana kurtka pod kolor I KAZDY FACET JEST TWÓJ ! np. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3846a6d4863255c7.html lub bardziej elegancko: http://img170.imageshack.us/my.php?image=leather005pv5.jpg http://img47.imageshack.us/my.php?image=leather010ko3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straaaaaaaaaaaaaszne
hehe to ze skora dobre;);) jak dziFka:P a te dwa poostale zdjecia nawet nawet ale ja i tak bym sie tak nie ubrala:) W ogole nie nosze spodniczek,sukienek..tlyko spodnie:) No chyba,ze ide na wesele to wtedy muuuuuus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo seksowna dziewczyna
wg mnie, jesli juz to ten gorset troche wyzywajacy - ale zamiast niego zwykla bluzke lub zalozyc go na bluzke i bedzie OK ! napewno seksownie, no chyba ze laska ma brzydkie piersi i chce je ukryc... kazdy chlopak na taka zwroci uwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×