Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jeden z kwiatków...

Czy wszyscy fajni faceci na prawdę są już zajęci??

Polecane posty

Gość NIestety tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafejjka
nieee...trzeba tylko dobrze poszukać..nie kierując sie samym wyglądem:) i zawartością portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafejjka
Ojjj Kwiatku...są, uwierz mi, że są..a okulary w tym wypadku są zbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja źle patrzę, albo kierunki musze inne jakieś obrać, bo jak widzę na horyzoncie jakiegoś supermena (supermena czytaj charakter na miejscu;)), to obok jakaś dziewuszka zawsze się pląta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafejjka
Kwiatuszku...Głowa do góry - znajdziesz swojego Supermana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cholewcia, czasu mało, trzydziecha na karku...A jak to nie będzie ten, to zaś czasu trzeba ehhhh. Jak tak dalej pójdzie (jak idzie) to do czterdziestki będę nadal szukać (kolejnego;))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafejjka
Justynka...tak nie wolno! Zajetosc to zajetość i kropka. Chyba nie chciałabyś aby jakas babka odbiła Ci faceta.. Nie czyn drugiemu, co Tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Justynaaa, ja tak nie potrafię, jak się pląta to w jakimś celu zapewne. Ja tam bym nie chciała, żeby mi jakaś baba wchodziła w paradę, jak się będę plątać;). Tym bardziej, że wiem co to znaczy, bo już się kiedyś plątałam i taka jedna mi zawirowanie zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafejjka
Kwiatek - e tam , odrazu czterdziecha...Zbliza sie trzydziecha i własnie teraz dopiero zaczyna się prawdziwe życie!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kafejjka, zaczyna się, ale ja to bym chciała juz teraz tak z jakimś supermenem (w sumie nie z jakimś, tylko z moim - żeby mój był), pościskać się, poprzytulać, pogadać o życiu, być na rękach przez niego ponoszona:):):)...ehhh...Jak to niby niewiele trzeba, a jak ciężko znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafejjka
Kwiatuszku - wiem co masz na mysli :) Ja takiego znalazłam choć długggoooo szukałam. Znajdziesz i TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafejjka
Kwiatuszku - swietny ten kabarecik. Ja tez zmykam. dzieki Kobietki za miłe pogawedki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×