Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B E T S I 23

ZACZYNAMY STARANIA O DZIDZIE wrzesień 2007 -- kto ze mną??

Polecane posty

Witajcie dziewczyny... Własnie minął pierwszy cykl moich starań o dzieciątko... Miesiąc temu odstawiłam tabletki anty, które przyjmowałam przez 5 miesięcy - DIANE 35. Bez żadnej przerwy cały ten miesiąc szlismy z ukochanym na całość ze zdwojoną siłą w dni płodne:) Dziś mija mi 4-ty dzień po terminie w którym powinnam dostać @. Domyslam się, że to ma związek z odstawieniem tabletek i rozregulował mi się cykl... chociaż - kto wie... :) Jestem dobrej myśli, że nie będziemy musieli długo czekać na upragnione dwie kreseczki na teście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno pomyśl 2 razy .....to powazna decyzja i wielka odpowiedzialnosc.... z tego co widze masz dopiero 23l, ja w twoim wieku myślałam zeby skonczyc studia z dobra notką, a nie martwic sie czy uda zajsc mi sie w ciaze, nawet mężatką nie byłam. zresztą wielu sie wydaje ze pobawią sie w dom i bedzie git, ja mam tą swiadomosc ze na taką zabawe nie jestem gotowa i z własnej perspektywy wyglada to brutalnie niz patrzac z biku jako osoba trzecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anty net-ar skoro autorka topiku jest gotowa na macierzyństwo to czego się pultasz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloz taki topic
za jakies 5 miesiecy ..to sie dolacze anty net ar..jesli ktos uwaza ze chce miec dziecko..obojetnie czy ma 18 lat czy 35...to chyba to jest sprawa prywatna tejze osoby..nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pełni gotowa na to by mieć dziecko... i mysle że lepiej w wieku 23 lat niz 30-tu... Nie ma żadnych najmniejszych nawet wątpliwości w podjęciu tej decyzji a Tobie anty net-ar serdecznie współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE NIE MASZ CZEGO WSPÓŁCZUC, ....czego mi współczujesz. na mnie tez przyjdzie czas, juz czuje ze nadchodzi dlatego wpadam sobie co jakis czas na to forum i ucze sie tego czego jeszcez nie wiem o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci subiektywizmu... nie każdy musi odczuwać tak jak Ty... że Ty nie jestes gotowa to nie musisz mnie krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupamaryny
anty netar jesteś żałosna.współczuję twojemu dziecku ucz się ucz i tak się do roli matki nie nadajesz.ja nie musiałam się uczyć matką trzeba się urodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupamaryny
każdy wie najlepiej kiedy jest gotowy więc żałuj sobie swoje śmieszne komentarze.I choć jestem pewno młodsza od ciebie to MAM dom a nie bawię się w dom i wiem więcej o ciąży i macierzyństwie niż ty więc choć jesteś starsza to gówno wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorusska
betsi moze niedlugo spotkamy sie na starankowym topicu.... albo przyjde tutaj gdy topic sie rozrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Betsi chcialam sie przylaczyc, ale akurat mam 3ostek wiec skoro uwazasz ze to gorzej niz w wieku 23 lat to sie nie dogadamy. powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Betsi. Mam 15 lat i też właśnie staram się o dziecko od miesiaca. Tyle że ja brałam tabletki prawie 6 lat. W maju wzięłam ostatnią i zrobiłam sobie przerwę 3-miesięczną. I od sierpnia staramy się z mężem. Okres też mam rozlegulowany po tabletkach, więc sama nie wiem kiedy spodziewać się miesiączki, chociaż mam nadzieję że jej nie będzie i szybko zajdę w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×