Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinsky

łóżeczko

Polecane posty

Czy mozna kupić takie łóżeczko dla dziecka czy jest ono mało praktyczne i lepiej kupic takie zwyczajne? http://www.allegro.pl/item230337999_lozeczko_kojec_eurobaby_zabawki_super_promocja_.html czy w takim łóżeczku noworodek moze normalnei spac? jak to jest bo kompletnei sie nie orientuje ... a bardziej podobają mi sie takie łóżeczka niz te drewniane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś czytałam, że można je stosować dla noworodków, ale trzeba kupić dobry materacyk od łóżeczka drewnianego...sama zastanawiam się nad takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ten model jest kolorowy, ja widziałam w spokojniejszych odcieniach i z przewijakiem. Kolory chyba są akurat mniej ważne, tylko wygoda dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ważne jest łóżeczko tylko chodzi o porzadny i wygodny materac. skoro nic o nim nie piszą to pewnie nic ciekawego:( Jestem mamą 9 letniej córki - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie łóżeczko tzn. nie dokładnie takie same ale z tych tzw. turystycznych i jestem zadowolona :) Nie kupowałam żadnego materaca bo dodana do łóżeczka \"podkładka\" była wystraczająco twarda a zarazem wygodna :) Moja córeczka śpi w tym łóżeczku od urodzenia do teraz (ma już prawie pół roku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że lepsze są drewniane łóżeczka z normalnym materacem :) choćby dlatego, że gdy dziecko dużo ulewa, trzeba ustawić materacyk pod kątem 30 stopni, a przy takich turystycznych łóżeczkach chyba nie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze krtos jeszcze sie wypowie oczywiscie link który podałam to tylko przykładowe zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ogólnie co do łóżeczek - tak naprawdę na dłuższą metę nie powinno się stosować \"turystycznych\" pomijam tu wypowiedzi mam pod tytułem \"jest wygodne\" - spałyście w nim czy jak? :O łóżeczko powinno być o tyle drewniane, że: a. można dobrać odpowiedni materac - podklady i pościel trzeba często prać b. jest łatwe w czyszczeniu, czego nie można powiedzieć o łóżeczkach materiałowych tak samo odradzam tzw. baldachimy - moskitiera jako tak ok, chroni przed owadami, ale baldachimy to tylko fanaberia rodziców, nic dobrego dziecku nie przynosząca - siedlisko kurzu, roztoczy i mniej lub bardziej groźnych drobnoustrojów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie sa wygodne te wkładki co dołaczaja zamiast materaca:( strasznie twarde, trzeba by dokupić materacyk:) A i zgadzam się z przedmówczynią, o drewniane łózeczko lepiej jest zadbać a na tych turystycznych pisza ze nie wolno prać:( Po za tym przy szczebelkach dziecko uczy sie siadać, wstawać a przy tej siatce nie zrobi nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczka koleżanki spala w takim lozeczku od urodzenia. Dzis ma juz 4 latka i rozwija sie swietnie,nie miala problemow ze stawaniem-przytrzymywala sie czego innego niz pretow lozeczka. A takie lozeczko jest moim zdaniem praktyczniejsze od zwyklego,bo mozna je zabrac w podroz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
jest tragiczne dla kregoslupa dziecka.moz ew nim spac na wakacjach, na wyjazdach ale nie caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie.Kolezanka pytala sie lekarza i powiedzial,ze mala moze spokojnie caly czas sypiac w takim lozeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
jednego lekarza--polskiego konowala najlepsze zespoly lekarzy twierdza ze nie mozna caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz lekarzowi nie równy:( Dobry materac to podstawa wygodnego spania (nie tylko u dziecka) i rozwoju kręgosłupa:) Wiem cos o tym bo pracowałam w tej branży:) Na wakacje jak najbardziej, sama w tym roku korzystałam ale na spanie co dzień radze dokupić materacyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem...Podałam po prostu przyklad bliskiej kolezanki,ktorej dizecko dobrze znam i czesto widuje:O A ten lekarz bardzo dobry jest.Zreszta nie pytala sie jednego,ale kilku i wszyscy mowili to samo. A dziecku nic nie jest,co chyba o czyms swiadczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka....
A ja mam dwa łóżeczka na codzień córcia śpi w drewnianym a na wakacjach w takim turystycznym które poza wakacjami świetnie sprawdza się jako kojec !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie jakie łóżeczko turystyczne kupić aby ten materac był w miare - chodzi mi o sporadyczne nocowanie np. u dziadków. Czy do każdego trzeba dokupić materac czy są takie któere są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie że wszystkie maja tylko takie cienkie maty które ledwo pokrywają mechanizm łóżeczka, jest on moim zdaniem za cienki i za twardy, no ale to moje zdanie:) Ja bym tam dziecka nie skazała na spanie w tym non-stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolaj a ty czytać nie umiesz czy co :O przecież pisze jak byk: chodzi o sporadyczne nocowanie u dziadków np. z materacem pod kątem to bzdura, wystarczy dokupić materac gryka-kokos, kokos lub jeszcze jakiś inny i pod niego włożyć zwinięty kocyk lub cokolwiek co utworzy kąt 30* albo też podłożyć coś pod nogi łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale gdyby kupic takie łóżeczko i dokupic do niego materacy np. gryk-kokos to czy było by źle? i o co chodzi z tym materacykiem pod kątem 30 stopni? Nigdy o tym nie słyszałam... mam mlodszą siostre i brata i zadnemu znich mama nei kladla materacyka pod kątem 30 stopni ... więc o co to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodze z zalozenia ze wszystko ma swoje zastosowanie. Sa łozka turystyczne na wyjazdy i normalne meble do domu. To tak jakbym ja miala spac na łózku polowym zamiast kupowac normalne lozko bo taniej i mozna wziac na wakacje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się nie zgodzę że takie turystyczne ma coś do kręgosłupa bo przecież jak się kupi normalny materac to na nim dziecko śpi!!! Ja przy synu miałam normalne łóżeczko drewniane i było dobrze . Córka miała to drewniane do 5 miesiąca i zaczął się koszmar co chwila noga albo ręka między szczebelkami i...płacz w nocy też( a przesypia noce od 2 mies. życia) potem jeszcze głowę zaczęła obijać więc kupiliśmy turystyczne i problem się skończył oczywiście materacyk ma ten sam . Szybko zaczęła wstawać (8 miesiąc) choć mamy takie bez żadnych uchwytów po prostu po siatce.I......teraz ma 9,5 miesiąca i już od 5 dni sama chodzi - pewnie dlatego ze już od miesiąca \" puszczała\" się w łóżeczku i przewracała bez bólu w drewnianym to nie byłoby możliwe............. Dzieci są inne , ale ja polecam turystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się zastanawiam jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×