Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na marszałkowskiej jest

CHCE PODERWAC FACETA

Polecane posty

Gość na marszałkowskiej jest

czy wychodzenie z inicjatywą w stosunku do facetów jest złe? chce zaprosić pewnego mężczyznę na kawe, ale nie wiem, czy go nie wystrasze. on jest dosc niesmialy, ale kazda nasz rozmowa dawala mi do zrozumienia, ze mu sie podobam. myslicie, ze on sie zgodzi na spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marszałkowskiej jest
a Ty byś zaprosiła faceta na randkę? w sumie nadal istnieje podział na męskie i damskie czynnosci, a podryw zdecydowanie przypisuje się plci brzydkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaprozenie na kawę samo w sobie nie jest niczym złym - no nie przesadzajmy. Ale według mnie lepiej by było, żebyś go sprowokowała do tego, żeby to on Cie zaprosił - jeśli jest Tobą zainteresowany, to nie powinno to być trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marszałkowskiej jest
problem w tym, ze on wyglada na bardzo niesmialego. ma trudnosci z utrzymaniem kontaktu wzrokowego. sam wspominal o wspolnej kawie, ale ostatecznie jej nie zaproponowal wprost. chcialabym to zrobic ja:) po prostu boje sie, ze go splosze, albo on sobie pomysli, ze jestem jakas natretna i wszystkich facetów podrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty powinnas wyjsc z inicjatywa w koncu to ty chcesz z nim flirotwac i co to za jakies podzialy na czynnosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marszałkowskiej jest
jacek- myslisz, ze to ja sobie ustalilam te podzialy?:P przeciez tak jest od wieków i niestety sa mezczyzni, którzy sa kontrowersyjni pod tym wzgledem:P moze on do takich nalezy:P i jeszcze jedno, jesli juz zgodzi sie ze mna wyjsc na kawe, to jak to wyglada przy rachunku?:O bo zaczynam sie czuc jak facet i nie wiem, czy ja funduje czy jesli on zaproponuje zaplate, to dac mu zaplacic.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marszałkowskiej jest
pewnie, ze nie, ale po prostu zastanawiam sie, jak rozwiazac te kwestie. dzieki za odpowiedz. chyba go zaprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta lempa
a czy faceci w ogole lubie, gdy kobieta ich podrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to ona go zaprosi na tę kawę, to powinna zaproponować, że ona płaci - to naturalne, tym bardziej, jeśli to spotkanie będzie miało charakter kumpelski (jak tu ktoś sugerował). Facet oczywiście może się nie zgodzić, żeby ona płaciła (i w większości przypadków tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka z liści
faceci to uwielbiaja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuj jak najbardziej, jakbym mial kase to bym oczywiscie nie pozowolil zaplacic, a jakbym nie mial to bym raczej wspomnial o tym od razu przy zaproszeniu zeby pozniej nie bylo nieporozumienia i niezrecznej dla mnie sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xavi
zrób to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xavi
daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę daj mu szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghost in the shell
facetów nie nalezy podrywac. tak robia tylko szmaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
GITS, jesteś emancypantką w spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghost in the shell
emancypantka? jestem tradycjonalistka i uwazam, ze to facet ma podrywac, a nie dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×