Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aladina

Jaka prezerwatywa jest najlepsza?

Polecane posty

Mam zamiar współżyć z mężczyzną. Jaka prezerwatywa jest najlepsza, najmocniejsza, itd. I co to są prezerwatywy z płynem plemnikobujczym i czy są bardziej wiarygodne do normalnych...Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drewniana z wypustkami
z gwoździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchajcie Nowego
DREWNIANA NAJLEPSZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z DREWPOLU
NAJLEPSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njvbvcx
niektorzy maja uczulenie na niektore marki, wiec sprawdz kilka. ja osobiscie od lat uzywam zoltych caresow ze srodkiem plemniobujczym. uzywalem tez durexow ale sa stanowczo za drogie, do tego pekaja tak samo jak inne gumy, w srodku sa jakims syfem wypackane, pachna jak w salonie dla gejow itd. nie warto ale np moj kumpel nie uzywa caresow bo ma uczulenie na nie, woli inne. co kto lubi. jednak wszystkie pekaja jak sie za ostro rucha albo zle zalozy wiec nie sugeuj sie tu reklamowym syfilisem durexa. to przeplacanie przez wielkie "P", a z rzeczy na P jesli chodzi o gumy to wole pukanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym sexem więcej strachu niż przyjemności. Myślałam że dobra guma to gwarancja, ale jak sie okazuje nie ma dobrych gum... A ubrane dwie prezerwatywy daja wieksza pewnosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa i ubierz jeszcze
w kaptur przeciwdeszczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aladina nie ma to jak kutasa ubrać na \"cebulkę\" Dodam od siebie że większe bezpieczeństwo da stosowanie, za jednym razem gum różnych producentów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×