Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kukuryku

Szukanie pracy z ogłoszenia. Podzielmy się doświadczeniami.

Polecane posty

Gość nie ciesz sie tak
i czym ty sie tak jarasz? za 2 tysiaki brutto, sorry ale jak ktoś jest inteligentny to wiecej na dzien dobry dostaje. widac ze dziewucha z wiochy i z kompleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo3
buehehehehe. ja wlasnie skonczylem wakacyjny staz pracy za 2000 brutto (dla nieświadomych nie z urzędu), za rok koncze studia i nie schodze ponizej 2500 brutto, w dobie wspomnianej emigracji i poszukiwan pracownika nie dam sie ponizac za przyslowiowy "tysiąc", i wiem ze dopne swego. potem dalszy rozwoj i wzrost zarobkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje w duzej
nie jestem z wiochy i nie mam kompleksow, poza tym napisalam ze przez agencje to mialo byc 2200 a sama firma proponuje wiecej i to na poczatku, na okresie probnym. Poza tym firma renomowana, znaja ja wszyscy, tak jak zreszta i ta w ktorej pracuje obecnie. No i duze szanse rozwoju, przeciez nie zostane na tym samym stanowisku do konca zycia. Poza tym nie gadajcie glupot, ale pensja zblizona do sredniej krajowej dla kogos bez wiekszego doswiadczenia, kto w zadnej pracy nie pracowal dluzej niz 5 miesiecy, skonczyl studia przyrodnicze i nie zna biegle jezykow wcale nie jest norma. Ciekawe gdzie te wszystkie osoby, ktore pracuja za 1000-1500 zl? i to po studiach i z kilkuletnim doswiaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się wstawię za autorka postu. jestem ciekawa w jakich miastach jest tak dobrze i tak super płacą??? Ja jestem po studiach, dwa języki perfekt, pracowałam przez dwa lata w banku,2 lata w TP i 4 lata w firmie farmaceutycznej na kierowniczym stanowisku, jestem obecnie na wychowawczym juz dwa lata i zaczęłam szukać pracy bo przeprowadziłam sie do innego miasta,a malucha chę oddać do przedszkola. Czyli miałam 2 lata przerwy w pracy i wiecie jakie oferuja zarobki ???? jestem w szoku: od 1200 do 1800brutto. Dodam że aplikuje na konkretne ogłoszenia. jestem w szoku i zastanawiam sie czy te wasze wypowiedzi o tych super zarobkach są rzeczywistoscią? W jakich miastach tak płacą? Chyba tylko Wa-wa i Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje w duzej
funia 75 ----> ja nie wiem czy mowilam, ale jestem z wawy, i tu tez pozornie tylko jest latwo znalezc dobra prace, pelno jest roboty fizycznej za 1 tys zl w handlu. A i mi na stanowiska umyslowe niewiele wiecej proponowali. Najlepsze prace sa jak wiadomo po znajomosci. No moze w stolicy nieco latwiej niz w innych czesciach kraju, bo slyszalam ze czasem bywa tak ze i o miejsca w supermarketach ludzie jeszcze walcza. Jedynie pocieszajacy jest fakt, ze czesto zapraszaja na rozmowy, tylko w tym tygodniu mialam ich 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to blisko siebie mieszkamy bo ja jestem z Pruszkowa, i...wiem,wiem....że Warszawa nie jest taka super jak ktoś sie nie załapał 10 lat temu to ma ciężko. Ja pracowałam w Wawie w TP internet i praca nawet nawet ale co z tego 5-6 netto za godzine i jeszcze na umowe zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35=90
funia hoho ja tez po pracy w TP INTERNET ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeelne ogloszenia mozna znależć na www.jobuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze wszystko zależy jakie doświadczenie mamy no i sporo zależy od dobrego CV, porządne CV można tu zrobić, https://szybkiecv.pl/ ja tu robiłam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdania, że portale z ogłoszeniami to świetny pomysł, bo tu chyba jest najwięcej ogłoszeń i do tego aktualnych, ale warto szukać też innych sposobów. Urzędy pracy, agencje zatrudnienia czy targi pracy mogą nam bardzo pomóc. Na tym blogu https://kielce-praca.pl/ fajnie ktoś opisał sposoby na szukanie pracy i myślę, że to się sprawdza nie tylko u mieszkańców Kielc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. EuroKadra. Idziecie do nich i macie pracę od zaraz. Pewnie, że pod tym względem wiele się zmieniło. Każdy może znaleźć zatrudnienie, na dobrych warunkach. Oczywiście to wszystko wymaga jakiegoś podejścia. Żeby dostać bezpośrednie zatrudnienie musicie się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lotnisko agent handlingowy-najnizsza krajowa na zlecenie od 9lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennn

Polecam pracę w Warsaw Concierge Group osobom aktywnym nie bojącym się wyzwań, ja się tutaj odnalazłem bardzo szybko i bardzo dobrze. Wcale nie potrzebowałem długich tygodni żeby poczuć klimat i specyfikę pracy concierga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utado

Idziesz do agencji EuroKadra i masz etat. Opcji zatrudnienia jest bardzo dużo. 

Tzn. nawet bez kwalifikacji możesz dostać pracę. Tak wygląda aktualnie rynek, który poszedł zdecydowanie w dobrym kierunku.

A czy to wszystko wykorzystacie? To już w pełni zależy od was. Każdy może coś znaleźć, kwestia wykorzystania okazji - to wszystko.

A przez agencje łatwiej się można dostać do znanych marek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi212

miałam trudności ze znalezieniem pracy, chociaż wykształcenie i jakieś doświadczenie już miałam, umówiłam się na spotkanie http://www.talenthunters.com.pl/ - firma zajmuje się doradztwem personalnym, wspólnie dopracowaliśmy CV, po szkoleniu dowiedziałam się więcej o sobie, prace znalazłam po krótkim czasie, warto się do nich udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petkors

Do EuroKadry idźcie. Tam nie ma żadnych problemów z pracą, każdy coś znajdzie, a warunki są coraz lepsze.

Czy je jednak wykorzystacie? Na pewno to jest zdecydowanie dobry moment na zmianę pracy.

Przez agencje można się dostać do znanych marek, które faktycznie zapewniają odpowiednie warunki i tego należy się pilnować.

Nie wiadomo, kiedy rynek ponownie będzie tak wyglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja pomoc w znalezieniu dobrej pracy otrzymałem od agencji www.beetsma.pl i polecam wam się zgłoszenie do nich. Znalezienie odpowiedniej pracy, w której nie ma wyzysku nie jest łatwe. Dlatego warto skorzystać z pomocy takich firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×