Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lenk

jak mu wytłumaczyć że jeszcze nie chce rozpocząć współżycia??

Polecane posty

Gość w tym momencie współczuję
powtórzę się - faceci inaczej odbierają takie poświęcenia.. twoje czekanie nie równa się jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym momencie współczuję
kurcze, to chyba jakieś niedobitki albo wyjątkowe sieroty.. moi znajomi - prawie 5 lat razem (od pierwszej klasy LO) - rozeszli się teraz, bo facet autentycznie nie wytrzymał czekania (do ślubu :O na początku oboje tak planowali, ale ludzie z czasem dorastają i plany ulegają zmianie). po 4 tyg miał nową dziewczynę - teraz są fajnym związkeim, a ta przyjaciółka moja nadal rozpamiętuje.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiele znajomych ktore sa w takiej sytuacji jak ja, tylko ze ich faceci rozumieja sprawe i nie nalegaja bo na wszystko przyjdzie odpowiednia pora. wiec widac nie tylko ja jestem \"nie normalna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala osobka ona
to niech sobie faceci inaczej traktuja poswiecenia. latwo mowic o tym osobie ktora ma pewnie 30 lat. dziewczyna jest mloda. pojdzie z chlopakiem do lozka, zajdzie w ciaze a chlopak ucieknie bo inaczej tarktuje poswiecenia??? jakas paranoja!!!! ona sobie zmarnuje zycie tylko dlatego ze jemu koledzy powiedzieli ze oni by nie czekali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury nad bzdurami
jesli myslisz ze chlopak w wieku 21 lat,gdy poped rzadzi jego cialem poczeka na ciebie to dobra jestes.moim zdaniem poczeka poczeka az w koncu pojdzie do innej panny.prawda wpadki sie zdarzaja ale gdyby wszyscy myleli jak ty ze nic nie daje 100% pewnosci producenci prezerwatyw i innych anty by zbankrutowali...a ludzie by gwalcili wiewiorki lub inne gady bo z czlowiekiem od razu widzieli by potencjalna ciaze...masz dopiero 19 lat to wyjasnia twoj dziecinny tok myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym momencie współczuję
dokładnie.. mozna "łączyć" zabezpieczenia, wtedy ryzyko ciązy naprawdę znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faski
jest akurat odwrotnie facet, ktory czeka na seks nie zostawi cie, bo nie straci toba zainteresowania i bylabys glupia gdybys sie z nim wbrew sobie przespala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziekuje wam za te komentarze ale nie wiedzialam ze az tak na mnie naskoczycie :/ widac zyjemy w swiecie ktorym zadzi sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala osobka ona
lenk-> niestety ex rzadzi, ale kto powiedzial ze trzeba sie poddac tym rzadom ;) ja na twoim miejscu postepowalabym tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faski
nie lenk nie daj swobie wmowic to zalezy od srodowiska, im wyzszy iloraz inteligencji tym pozniejszy wiek incicjacji, bo kobiety maja ambicje a w zwiazku data wspolzycia zalezy wylacznie od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury nad bzdurami
tak jasne i bedzie sie reka zaspokajal przez nastepny rok...bo jego dziewczyna nie wie o tym ze prezerwatywe mozna polaczyc z globulka itp. z reszta...trzymam kciuki za wytzrzymalosc chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala osobka ona
sex oczywiscie mialo byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie wspolczuje- ile mialas lat jak rozpoczelas wspolzycie?? i ile masz teraz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury nad bzdurami
sama napisalas ze nie sam sex cie przeraza tylko ciaza,wiec dlatego temat o zabezpieczeniach ktorych na rynku jest bardzo wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury nad bzdurami
dokladnie tyle co ty i zabezpieczam sie ponad 4 lata i w ciazy nie jestem..ale to twoj wybor,pomysl tez o chlopaku bo kobieta potrafi sie bardziej opanowac niz facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafie tak chlopaka podniecic ze sie za kazdym razem spuszcza ( przepraszam za slownictwo) wiec jak widac ze swieta nie jest!! alke istnieja inne mozliwosci zaspokajania a nie tylko sex, np. pettnig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faski
bzdury nad bzdurami wspolzyjesz od 17 roku zycia to przepraszam ale skad ty sie wywodzisz - z pcimia dolnego, pracujesz w solarium czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala osobka ona
ona chyba jednak wspolzyje od 15 roku zycia. ale to jej wybor. wlasnie przez takie osoby jak ona faceci nie potrafia czekac z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faski
lenk - to ty sie bedziesz trula, narazala na guzy, tycie, zmiany hormonalne, nawet udar - od srodkow antykoncepcyjnych i jak sie bedziesz czula jezeli mimo poswiecenia facet cie zostawi? poza tym myslenie o facecie polega tez na tym, zeby nie narazac siebie i jego na sytuacje, w ktorej z wlasnej niedojrzalosci nie bedzie mial np cale zycie kontaktu z wlasnym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kiedys nabaknelam mu cos na temat tabletek anty to powiedzial ze zdecydowanie NIE !! znam wiele zwiazkow ktore przetrwaly bez sexu ponad 2 lata, wiec widac sa faceci godni poszanowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala osobka ona
lenk-> i mam nadzieje ze ty tez trafilas na takego faceta, ktory bedzie umial poczekac :) trzymam kciuki zeby wam sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faski
od 15??????????????????????????????????????????????????????????????????????? czy w waszych rodzinach ktokolwiek czyta, chodzi do teatru, ma wyzsze wykstzalcenie, interesuje sie cyzmkolwiek, zna jezyki bo trzeba miec 0 potrzeb poznawczych zeby zaczac wspolzycie w wieku 15 czy 17 lat nawet 19-20 to dla mnie mlody wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie jestem przeciwna tabletkom ale chcialam znac jego zdanie na ten temat wiec zaproponowalam... ale powiedzial ze nie pozwoli na to zebym niszczyla sobie zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałaś
Wcześniej ja go nie trzymam daje mu wolną rękę jak chce niech odejdzie kocham go,ale chciałam go też sprawdzić.Nie prowokuj losu... skoro go kochasz to ciekawe co zrobisz jak naprawde odejdzie.Też będzie ci tak wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faski
lenk skad te kobiety moga wiedziec czy facet jest zainteresowny kobieta iles lat bez wspolzycia jesli wspolzyja od dziecinstwa? w moim otoczeniu zwiazki bez seksu po 5-7 lat to zupelnie normalne nikt nikogo nie zostawil a seksu brak nie dlatego, zenie mozna, tylko dlatego ze tak jak piszesz jest wiele form erotyzmu, ktore nie sprawiaja ze zaburzone sa inne sfery zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala osobka ona
faski-> widzisz gimnazjum psuje dzieci. pozniej dzieci rodza dzieci i takie patologie sie rodza. ja mam 22 lata i jestem dumna z tego ze jestem dziewica, bo takie mam poglady i tak zostalam wychowana ;) dobrze ze sa jeszcze ludzie dla ktorych seks nie jest najwazniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w swoim krotkim zyciu przezylam nie takie rozstanie (chcialam sie zabic) wiec jestem mocniejsza i jakos dalabym rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faski
no ja juz jestem po 30 ale moja obserwacja dotyczy mlodszych znajomych. w moim otoczeniu to nie temat tabu i kazdy mowi o seksie otwarcie, bez wypiekow na policzkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym momencie współczuję
miałam niespełna 19. teraz mam 20kilka. edukuję się, mam zainteresowania oraz faceta - zakochanego do granic możliwości (innego). tobie też życzę powodzenia w życiu, ale z innym facetem :) co do metod - zgadzam się z "bzdury..." - ale widać szukasz dziury w całym. więc masz rację - za wcześnie dla ciebie - pseudodziewico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×