Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malpeczka81

PILNIE ZATRUDNIE!!!GDYNIA!!!

Polecane posty

Gość M26
A ja robię 8 godzin dziennie (od 7 do 15) przez 5 dni w tygodniu za 477zł miesięcznie. Aha i mam wyższe wykształcenie (mgr Matematyki Finansowej) - żeby nie było. Więc nie pier*** tu że dziewczyna mało oferuje. Bo praca nie wymaga specjalistycznego wykształcenia ani doświadczenia zawodowego, a do tego nie jest zbyt ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy debile nie potraficie czytac przeciez dawno sprostowałam!!! 700zl na rękę za 156 godz miesięcznie to mało? ludzie w Mc pracują po 200-220 godz m-c izarabiają po 650 zl i nie sprzątaczka, szwaczka tylko ekspedientka! Nie będę już więcej odpisywać na wasze głupie wypowiedzi bo w dupie byliscie i gówno wiecie na temat handlu i prowadzeniu sklepiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfist
M26, jak jesteś taka frajerka to pracuj dalej za te pieniądze, widać, że studia do niczego w życiu nie były ci przydatne !! malpiszonie, sama jesteś debilem!!! co ty myślisz, że wszyscy się nagle zachwycą, że kwotę 700 raptem sprostowałaś z brutto na netto??? toż to omalże groszowa różnica ! żałosna jestes! A to,że porównujesz się, że niby jesteś lepsza od najgorszego wyzyskiwacza jakim jest Mcdonald's , ma cię stawiac w roli cudownego pracodawcy?? Jaja sobie robisz, kobieto! Poniżej 1500 na rękę nawet się nie wychylaj, bo wszystkie potencjalne parobki, których miałaś na mysli już dawno są na Wyspach, a stawkę, którą proponujesz płaci się tam za 2 dni pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALPISZON pewnie chce
zostać Pracodawcą Roku buahhaaahaha :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M26
Dzięęęki :(( Toś mnie podniosła na duchu ^_^" Ale wiedz, że jestem na stażu akademickim i takie są stawki. Nic na to nie poradzę, a innej pracy szukam od dłuższego czasu (razem będzie już rok) i jak nie było tak nie ma :(( - może po stażu przyjmą mnie tam do pracy (jak nie to spadam z tego pieprzonego kraju i dołącze do siostry w Angli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aassrr
michalak,ale ty durny jesteś..żal mi cię.Gówno mnie obchodzi,że musisz ZUS zapłacić,to twój psi obowiązek.Nie stać cię na pracownika,masz interes to sam zapieprzaj od świtu do nocy,to tylko i wyłącznie twoja sprawa.Nowobogaccy są obrzydliwi.założę się ,że wśród znajomych opowiadasz,że masz firmę,a w istocie,to dziad jesteś,po prostu dziad. P.S.Na pół etatu w odzieżowym mam 5oo netto plus 5% od utargu.Nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhahaha
nie osmieszajcie sie pracodawcy z koziej wolki, ja przez miesiac pracujac w sklepie odziezowym w centrum handlowym zarobilam 1400 zl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy szanowni
pracodawcy słyszeli o czymś takim jak kodeks pracy ? Od stycznia najniższa pensja na rękę koło 840 zł i jak to wasze 7 stówek się ma do tego ? Wam się wydaje że wasz pracownik dostanie 700 zł i będzie was za to całował po dupie ? Na co to ma w dzisiejszych czasach niby wystarczyć? Nie przyszło wam do głowy że pracy szukają ludzie którzy prędzej czy póżniej zakladają swoje rodziny albo juz je mają i jak mają za to wyżyć ? Polska to strasznie debilny kraj niestety , wogóle to odnoszę wrażenie jakbyście jeszcze łaskę robili że wogóle płacicie , k .... co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×