Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata rabata

ubezpieczenie

Polecane posty

Gość beata rabata

Dziewczyny planuje ciąże i chciałabym sie gdzieś ubezpieczyć ,zeby z racji urodzenia dzidzi dostać jakieś pieniązki na wózek,i inne sprawy? Gdzie jest najkorzystniej i jak długo musi być ciągłość ubezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muza31
tez jestem ciekawa,taki też mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pracujesz to pracodwaca Cię ubezpiecza...jeśli jesteś zarejestrowana w Urzędzie Pracy to ubezpiecza Cię urząd...ale o ubezpieczeniu takim, żeby potem dostać kasę na wyprawkę nie słyszałam... Jeśli coś takiego jest, to piszcie, chetnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że jest, tylko niestety na te indywidualne pewnie składka wysoka będzie. Ja jestemu pracodawcy ubezpieczona dodatkowo grupowym ubezpieczeniemw PZu. Składka 50 zł, w opcjii z urodzeniem dziecka, za poród dostaje się 1000 zł. Okres karencjii to 6 m-cy. Mąż miał grupowe w swoim zakładzie dużo korzystniejsze ale zakład większy, składka 35 zł, za urodzone dziecko 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest takie grupoew pracownicze ubezpieczenie w PZU Ja płaciłam co miesiąc 35 zł i za poród dostałam 800zł. zaraz po wypłacie zrezygnowałam z płacenia a teraz żałuje bo znowu jestem w ciąży:) muszę zadzwonic do pracodawcy czy mogę znowu przystąpic do tego ubezpieczenia i jaki jest okres karencji, kiedyś był 6 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każde ubezpieczenie na życie
wystarczy dobrać opcję ubezpieczenia dziecka. Najlepiej pytać w dużych multiagencjach i u brokerów ubezpieczeniowych - jeśli się nie pracuje. Wtedy korzysta się z takich samych polis jak w zakładach pracy. Po prostu polisa jest na multiagencję/brokera a Wy dostaniecie certyfikaty. Trudniej o taką polisę zawieraną indywidualnie... To np polisa typu P w PZU ŻYCIE Indywidualnie można pytać np w CIGNA pakiet "MOJA RODZINA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Jeżeli masz możliwość, to zastanów sie jeszcze nad wersją ubezpieczenia, gdzie płacą za pobyt w szpitalu. Niestety, w ciąży często ląduje się w tym miejscu i warto dostać jakieś dodatkowe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość polis ma 6-miesięczny okres karencji, czyli musisz płacić przynajmniej pół roku, żeby być uprawnioną do wypłaty odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam przy okazji zapytać, u kogo mozna się dowiedzieć o cos w stylu polisy posagowej czy też ubezpieczenia dla dziecka. Chodzi o to, że np. ja po urodzeniu dziecka zakładam mu polisę, wpłacam niedużą sumę co miesiąc a ono, jak skonczy 18 lat to dostaje ładną sumkę na dobry początek..:) wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każde ubezpieczenie na życie
darujcie sobie polisy na życie:) Szkoda kasy:) Nikt nie jest w stanie przewidzieć,że będzie wstanie płacić ok. 20 lat a wycofanie się wcześniej to strata conajmniej połowy wpłaconych pieniędzy :o Naprawdę lepiej zrobicie odkładając do przysłowiowej "skarpety" albo zakładając lokatę, którą można różnie rozporządzać zarabiając przy tym. Prowizje agentów za polisy życiowe dobijają do 70 % w pierwszych latach! A gdzie prowizja dla zakładu ubezpieczeń?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×