Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka_dziewczynka

wolicie drobne filigranowe czy te kobylaste?

Polecane posty

Gość Malutka_dziewczynka
to pokaz swoje, juz sie nie moge doczekac kiedy padne z zachwytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaLena
To ty pokaż swoje jak taka mądra jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakanica
A ile Ty masz latek dziewczynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
a co to ma do rzeczy kobylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakanica
Kobyło? To do mnie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
a uwazasz sie za kobyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaLena
No zryty łeb ona ma ...... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakanica
A jak myślisz? No rusz główką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajanaaa
Malutka, głupiutka dziewczynko... Ewidentnie przemawia przez Ciebie zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena Lena-a naprawde chcesz widziec jej zdjecia?? bo ja np nie lubie ogladac horrorow na noc :P pokazalabym ci swoje malutka ale niestety nie mam zadnych bo mam nowego kompa a szkoda bo jestem pewna ze by cie zatkalo ale jak chcesz zobaczyc ladna wysoka to idz na jakis pokaz mody,zabawne ale wiekszosc modelek jest rownoczesnie wysoka i ladna,zadziwiajace prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzzzz
Ja mam 160 i nie przeszkadza mi to.nie czuje sie zadnym karłem :) Ale tez nie powiem,ze chcialabym miec chocby te 4 cm wiecej.Ale coz-natura mnie obdarzyla takim wzrostem i juz...Ale powiem szczerze,ze ja np uwazam,ze atrakcyjniejsze sa takie dziewczyny o kraglejszych ksztaltach-nie mowie o pasztetach ;) niz takie wieszaki ktore maja 170 i 50kg.Nie chodzi tu o wzrost lecz o proporcje pomiedzy nim,a waga...Gdyby dziewczyna miala chocby 60 kg to ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
nocturne nymphe tak jasne, szkoda ze masz nowego kompa, bo z pewnoscia by mnie zatkalo, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno im mniejszy pies tym głośniej szczeka i ujada. Widać ludzi to też zaczyna dotyczyć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co wy właściwie rozumiecie przez pojęcie "kobyła" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
kobyla = szerokie bary , szerokie biodra, wielkie stopy grube lydki, i ogolnie chlopowatosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi ze by cie zatkalo,zreszta przypuszczam ze 90% piszacych tutaj lasek jest ladniejsza od ciebie i zatkaloby cie tez na ich widok a wiesz skad to wiem?? bo one nie lecza swoich kompleksow obrazajac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
i kto tu kogo obraza nocturne? oto cytat z twojej wypowiedzi "Milena Lena-a naprawde chcesz widziec jej zdjecia ?? bo ja np nie lubie ogladac horrorow na noc " Wnioskuje po tym ze miescisz sie wlasnie w tych 10 % brzydszych ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M26-przez pojecie kobyla rozumiem wiejskiego konia plci zenskiej ;p jasne ze cie obrazam skoro ty obrazasz mnie?a co myslalas?ze jestem matka teresa czy jakas inna swieta ps wysoki wzrost nie oznacza ze sie ma duze stopy i ze nie mozna miec kobiecej figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobyła....zalezy jak dla kogo ale ja uwazam,ze nie chodzi tu o wzrost tylko o budowe ciala-a na to akurat sklada sie wzrost i waga.Wedlug mnie dziewczyna ktora ma 170 to nie kobyla z racji swojego wzrostu,lecz bylaby nia (wg mnie oczywiscie) gdyby wazyla ze 100kg,miala bary jak facet...-taka maszyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
jsetescie zazdrosne, a oto ja - filgranowa piękność, wy kobyły jedne http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,54420,2026637.html to ja z rodziną, w reportażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajanaaa
Malutka, naucz się od niej konstruktywnej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160 i zyje :) Przydaloby sie te kilka cm,ale coz....Tak jak juz ktos powyzej pisal-takim wzrostem zostalam obdarzaona i nic z tym sie zrobic nie da.Ale na pewno nie obrazam dziewczyn,ktore sa wysokie.Poza tym jedni wola wysokie kobiety,inni nizsze.I zawsze bylam,jestem i bede takiego zdania,ze jesli ktos sie zakocha to nie bedzie zwracal uwagi na wzrost.Byc moze osoby,ktore wlasnie moglyby sie pokochac,nie zapoznaja sie,patrzac na wzrost-smiesznie byloby zobaczyc pare on 180,ona 160 ;) Ale ja pewnie tak wygladalam ze swoim bylym ;) Nie wiem ile mial cm ;) Ale jesli juz sie poznaja i pokochaja,to na pewno nie zerwa ze soba ze wzgledu na cm ktore ich roznia.Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i naucz sie wklejania linkow zreszta zdjecia z reportazu wcale nie musza byc twoje nawet jesli laska tam jest ladna ja tez moglabym znalezc sobie w necie jakas laske i udawac ze to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny ten link
- Jak wysiadamy z samochodu, a dużo jeździmy po Polsce, to budzimy nie lada sensację. Najpierw wysiadam ja - 130 cm wzrostu, potem Ewa - małżonka - 125 cm wzrostu, a na końcu jamnik Dudek - opowiada Rafał Opielewicz, założyciel Stowarzyszenia Ludzi Niskiego Wzrostu http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,54420,2026637.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka
nocturn nymphe to jest podszyw, powyzszy link (ten , ktory nie dziala) nie jest wklejony przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link działa tylko trzeba
przysunac i wkleić O tym, że ludzie niskiego wzrostu nie mogą korzystać z automatów telefonicznych i bankomatów, bo są one za wysoko, o tym, że dopóki nie było metra i autobusów niskopodłogowych, to jazda po Warszawie była jedną wielką gehenną, oraz o tym, że jazda pociągiem wciąż taką gehenną pozostaje. - Przerwa między schodkami wagonu a peronem jest zbyt duża - tłumaczy pan Rafał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malutka_dziewczynka
jestesmy z Toba, rozumiem co to za ból nie móc dosiegnąć wielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×