Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka_dziewczynka

wolicie drobne filigranowe czy te kobylaste?

Polecane posty

Gość Malutka_dziewczynka_1
no wlasnie pistacja zre i nie tylko ze jest wielka to i dupe ma szeroka i brzuch i za kilka lat bedzie niczy m czolg, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie dosiengam do pułki z ksiażkami i nie moge zobaczyc słownika. Nawet jak na kafe pisze to musze podskakiwac, zeby zobaczyc co jest na monitorze, bo biurko za wyskokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakanica
Oj nudne to już jest nie dość że prowokacja to jeszcze kilka osób pisze jako malutka dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka Ty żałosna jesteś :D oj Boziu chyba to sobie wydrukuję i będę czytała na poprawę humoru :D ps. swoją drogą to masz jakieś aua na pkt tabletek nikt Cie nie chce i nie musisz stosować? uuuuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka_1
pistacja moze to byly tabletki na przemiane materii? uwazaj bo zaciazysz jak tak dalej pojdzie, a dziecko mialoby z taka glupia matka przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistacja to bylo niezle 🖐️🌼 ortografia malutkiej jest rzeczywiscie godna pozazdroszczenia:P ps ciekawe czy ona wogole wie od czego sa tabletki anty skoro uwaza to za takie zabawne,ale debile zawsze maja podejrzanie duze rodziny pamietam jak kiedys byla taka laska w telewizji co miala 11 dzieci i zawsze im kasy brakowalo a jak jej maz raz kupil prezerwatywe to sie na niego wydarla ze sobie stroi kutasa a dzieci glodne chodza:D:O mam wrazenie ze edukacja malutkiej jest na podobnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka_2
akurat to prawda ze nie stosuje tabletek anty bo nie chce sobie kancerowac organizmu faszerowaniem chemia, a sa inne metody chocby gumka, ale do tego trzeba miec faceta ktoremu zalezy na tym, zeby kobieta byla zdrowa i nie faszerowala sie chemia. ale ty zdziro nigdy takiego nie mialas i nie bedziesz miala - pojemniku na sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakanica
No nie to teraz jest bez numeru 1, 2 i czarna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora z was to prawdziwa
malutka? Pewnie juz jej tu nawet nie ma tylko same podszywacze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważ że niektórzy jak np ja są uczuleni na lateks i w gumkach nie mogą.. to tyle w tym temacie.. dobranoc wszystkim (noo..prawie wszystkim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka_3
nocturn - akurat moja ortografia nie powinna wzbudzac u ciebie zastrzezen. Gdybym robyla bledy - robulabym je poczawszy od pierwszego postu. Ale dziwie sie ze ty taka wyksztalcona i swiatla nie wpadlas na to ze to sa podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora z was to prawdziwa
czyli ktora jest prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka_3
oczywiscie zdarzaja mi sie literowki - ale to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no nie idzcie
fajnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
a ja mam tak, jak patrze w lustro, to widze, ze jestem proporcjonalnie zbudowana, szczupla, mozna powiedziec zgrabniutka, ale jak wychodze do ludzi i widze dziewczyny, wyzsze i dorodniejsze jednym slowem, to sie czuje wlasnie jak taki przykurcz. Acha mam 158 i wage 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka_3
draska a te kobyly pewnie ci zazdroszcza, ale zadna sie nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
sama juz nie wiem, nas tych filigranowych jest niestety zdecydowanie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka_3
i cale szczescie ze jest nas mniej, wszak towar luksusowy nie jest dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zalozycielki tego tematu ,chcialabym sie dowiedziec czy w twoim niezaciekawym slownictwie na moje180 cm wzrostu przy 65 kg jest jakies okreslenie ,ktorego jeszcze nie slyszalam?Ze swojego doswiadczenia wiem ,ze brzydkie nazywanie kogos ze wzgledu na: wzrost ,wage ,kolor wlosow itp. jest zwykla oznaka zazdrosci ,albo kompleksow...A,wiec moja droga mam malutka nadzieje ,ze slowo \"kobylaste\" bedziesz uzywala w innym stosownym dla tego wyrazu znaczeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Do autorki tematu :) 153cm i 46kg to wcale nie tak filigranowo :) Jesteś niska, ale nie myl tego z filigranowością :) Bo szczuplutka nie jesteś. Ja mam 160cm wzrostu i ważę 42kg. Podobno jestem filigranowa, nie mam krótkich nóg mimo tegoż wzrostu :). Nie ważne, czy kobieta jest niska czy wysoka, byleby była proporcjonalnie zbudowana :). Kazda ma w sobie "to coś". Ilu mężczyzn tyle gustów na szczęście :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_dziewczynka_4
to ile mam wg ciebie wazyc? 35 kg? ja uwazam ze mam odpowiednia wage a ty masz po prostu niedowage i pewnie wystaja ci lopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na forum niestety przeważają tłuste kolubryny. Filigranowe, szczupłe to proszę by pisały na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×