Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cerisier

Do wysokich kobiet

Polecane posty

ceister, tylko widzisz -Ty wcale nie jesteś aż taka wysoka jak Ci się wydaje.. na obcasach masz tyle, ile ja bez... :( możemy się spotkać na kawkę w połowie drogi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
niby tak ale i tak wcale nie jest lekko. bo nawet o moim wzroscie z dziewczynami ciezko..jedyna nadzieje w tym ze na studia ide do innego miasta i tam troche sie wyrówna. heh a co bedzie w połowie? koszalin? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
jakos mało widac jest wysokich kobietek..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌼 182 cm wzrostu :) w butach na obcasie chodzę rzadko. jakoś przyzwyczaiłam sie do tych \"na płasko\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
kurde..tylko gdzie ci wysocy faceci sie podziali..ehh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moze nie lapie sie
na przedizal wzrostowy jaki podala autorka topicu, ale.. mam 172cm i chodze w butach na obcasie, takze 10cm (razem 182cm)... :) nie czuje sie glupio :D nawet w takich butach ejstm nizsza od Moijego (191cm) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
ja mam 179 cm,i moze dlatego ze nie mam zadnej wyzszej kumpeli nigdy wysokich butow nie nosze bo i bez tego sie wyrozniam,.z tego tez powodu mam problem z garbieniem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisier
ja mam 178 w porywach do 179 i mam jutro rozpoczecie roku ludzi nie znam i nie wiem czy wkładac buty 7 cm..? jak sie okaze ze prawie wszyscy nizsi to głupio bedzie...;/ eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 179
ja mam 179 i wlasnie sobie kupilam sliczne buciki na 5cm obcasie, keidys sie krepowalam ale w koncu doszlo do mnie ze jestem tak czy siak wysoka wiec co mam zrobic nog nie utne;p a w butach na obcasie nogi lepiej wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi900
Ja mam 170 cm. Niby pochodzę z dużego miasta, ale jakoś niezbyt często widuję takie wysokie dziewczyny na szpilkach. Już nie raz usłyszałam, jak to do mnie mówili, że jestem wysoka, a nawet i bardzo wysoka. Jedną przyjaciółkę mam mojego wzrostu, a druga ma jedynie 150 cm. Ostatnio zaczęłam nosić obcasy, mające ok. 3, 4 cm. Na wyższe myślę, że przyjdzie później pora, jak już poczuję się w pełni stabilnie na tych, co mam teraz. :) Boję się tylko trochę złych skutków, jakie wynikają z noszenia obcasów np. haluksy i problemy z kręgosłupem, a kręgosłup niestety mam krzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia190
ja mam 190 bez butów;] mam dokładnie jedną parę szpilek (5-6cm), i zalożylam je niestety dopiero raz, ale wszystko przede mną! po co zastanawiac sie co pomysla inni;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem bardzo wysoka
ale nie lubie chodzić w szpilkach, bo wydaje mi się, że jestem najwyższa... bardzo podobają mi się szpilki no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 177cm
Ja mam 177cm wzrostu i uwielbiam obcasy!!! Niestety, z względu na moją pracę na co dzien są totalnie niepraktyczne, ale jak tylko przychodzi weekend albo imprezka to bez skrepowania wskakuje w obcasy i mini! Ostatnio dostalam nawet \"komplement\" - przyjaciel kumpeli gapi sie tępo na moje nogi i haslo: \"o jaaa... dlugo golisz taaaakie nogi...??\" hehehe! Potem dodal \"tylko sie nei obraz, to byl komplement, bo sa niewalajace!\" ;) W swoim towarzystwie jestem zazwyczaj najwyzsza, moje przyjaciolki tez nie za wysoki, ale jakos nigdy nie mialam z tym problemu, a wrecz przeciwnie. W pracy np dodaje mi to bardzo pewnosci siebie a poza tym zawsze lubilam sie wyrzniac z tlumu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola91
JA mam 177cm ale nosze tylko obcasy 2-3cm takie minimalne, nie odważyłam się nigdy założyć wyższych, chodz posiadam takie w szafie... czuje się wysoka, chciałabym miec 172 :D wtedy chodziłabym w 5 i bym miała tyle ile mam. Pozdrawiam wszystkie wysokie kobitki ;* jesteście piękneeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salomea_90
hehe to po co wam w szafie wysokie obcasy skoro ich nie zakładacie? Chodzicie w nich po domu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ok 175cm (174,5cm). i nie uznaje niskich butow, poza sportowymi. od zawsze, nosze obcasy, slupki, koturny, szpilki min 8-9cm, na wieksze wyjscia 11cm. nie ma to nic wspolnego z tym ze lubie nad kimkolwiek gorowac :O:O - po prostu takie buty mi sie podobaja, i ja sie sobie podobam w takich butach. wokol, wiele dziewczyn powyzej 170cm nosi wysokie obcasy, takze nie czuje sie "dziwnie" ani nic z tych rzeczy. mysle, ze problem zaczyna sie dopiero ok 180-181cm u pan...wtedy faktycznie, chyba nie zalozylabym obcasow :). ponizej 180cm, pelen luz, nie widze problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ech ech
ja mam 178/179 (wg mierzenia pani pielęgniarki w liceum) ale moim zdaniem wygladam na 180, mam chlopaka cos moze troche ponad 186 cm, nosze obcasy raz na jakis czas - tak gora 7 cm :) Mam jedne piekne boty 10 cm ale nigdy ich nie zalozylam :( jak uwazacie? powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkek_82
a ja mam 185 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu was mam
ja mam 190cm haha, to juz lekko za duzo : D a nawet nie lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×