Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mintek

Jaki kolor zasłon do pokoju o ciemno zielonych ścianach?

Polecane posty

Gość mintek

Witam :) Mam pytanie jak w temacie. Nie wiem czy lepiej wybrać zasłony żółte, kremowe czy raczej pistacjowe? Pokój ogólnie jest ciemny i chciałabym go jakoś rozjaśnić (w pokoju są meble sosnowe). Miło mi będzie przeczytać każdą radę (strasznie niezdecydowana niestety jestem). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że takie typowo żółte mogą być zbyt krzykliwe. Kremowe, ecru czy ładny beż z pewnością rozjaśnią pokój. Pistacja - trudno powiedzieć, zależy jaki odcień... Ale czy nie będzie wtedy zbyt zielono? Chyba, że akurat tak Ci się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintek
No właśnie z pistacją to jakoś nie bardzo mi pasuje - jak na łące. A żółty może faktycznie zbyt rzucać się w oczy (chociaż tak mi doradza mama). Pozostanie mi kremowy, ecru do wyboru.... ech kto też wymyślił taki kolor ścian :o (wynajmuję mieszkanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ci się
ten kolor tak nie podoba i masz problemy z dodatkami-to przemaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintek
pokój był malowany miesiąc temu, zanim się wprowadziłam. Nie będę teraz go przemalowywać przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ci się
no to może po prostu białe.to się bedzie ładnie komponowało,a możesz dokupić jakąś ciekawa sporą dekorację,ozdobę-wazon,figurę,tez w tym kolorze. jesli masz żaluzje,albo nie zagląda ci nikt w okna,możesz te zasłony upiąc i wtedy już bez firanek.bedzie ładnie i jeszcze jaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintek
Dziękuję za rady :) Firanki mam, akurat wczoraj bardzo ładne kupiłam i już zawiesiłam (są białe). Tylko problem z zasłonami (a sąsiedzi zaglądają - później rolety dokupię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro firanki już są białe, to zasłony powinny się nieco chociaż odróżniać. Chyba jednak ecru, kremowy: rozjaśni, a jednocześnie będzie cieplejszy niż taka szpitalna biel. Żółto - pomarańczowy jest bardzo energetyzujący, ale powinnaś wybrać odcień bardziej ciepły niż jaskrawy. Inaczej szybko poczujesz się zmęczona w takim pokoju. No i odcień musi pasować do tych sosnowych mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghj
jak rozjasnic to ecrue jak zaszalec to czerwone(tylko odcien tzreba dobrac odpowiedni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghj
aha..masz biale firanki,to czerwony raczej odpada.. a turkus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w sypialni ściany koloru zielonego, ale nie ciemy zieleń, tylko taki dosyć żywy kolor zieleni. ( mieszanka zieleni z zółcią i czerwienią ) Do tego sosnowe meble, białe firanki, a zasłonki mam w kolorze takej rozjaśnionej cytyny. Nie ostre, żeby się nie gryzło. Zasłonki mam obszyte lamówką w kolorze ścian, żeby fajnie pasowało. Według mnie wyglada super. Do tego mam rolety w kolorze jasnej zieleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapytka
jeśli białe firanki, to zasłonki nie mogą być ecru - będą wiecznie wyglądały na przybrudzone albo pożółkłe... też radziłabym złote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 590789
Tylko i wyłącznie ECRU>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintek
Dziękuję wszystkim za rady :) Poszukam zasłon w jakimś stonowanym żółtym, może z lekka pomarańczowym a i złoty kolor mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czxczc
tylko nie zolty:Onajbardziej banalne polaczenie:O ale i tak dobrze,ze nie niebieski z zoltym:O zostan przy tym zlocie,ew brazie. mozesz przeciez rozjasnic pokoj dodatkami-ecrue narzuta na lozko,obrazkami w jasnych tonacjach...i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czxczc
o!jasnymi swieczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×