Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemodna..

pytanie do modnych dziewczyn

Polecane posty

Gość niemodna..

Jestem ciekawa jaki macie stosunek do osób, które nie ubierają się ani trochę modnie. Tzn. są zadbane, mają własny styl ale z modnym wizerunkiem nic ich nie łączy. Macie ochotę im coś doradzić czy właśnie fajnie, że mają taki pomysł na siebie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSCY MODNI
JA NAWET NIE WIEM CO JEST MODNE I WOGOLE CZY COS TAKIEGO JEST.POWIEDZ MI CO JEST MODNE I WEDLUG KOGO.BO MOJA MAMA TO WIE -O TAK! ONA WIE CO JEST NIEMODNE I WIE CO JEST MODNE I TO JEST REWELACJA BO MODNE JET TO AKURAT CO JA ZALOZYLABYM AKURAT ZAWSZE A NIEMODNE TO CZEGO JA NIGDY ALE WCZESNIEJ CHYBA BYLO INACZEJ .PRZECIEZ ISTNIEJA TE JUZ NIEMODNE.JA NIC O TYM WSZYSTKIM NIEWIEM ALE MOZE SIE DOWIEDZIALABYM DLA POZNANIA MODY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemodna..
Może definicja na dziś dzień - te w rurkach, botkach, tunikach, z wycieniowanymi wlosami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blum- plum
hej kobitki! Powiem wam taka wielka modna tajemnice:P Zawsze były sa i beda modne 3 rzeczy szpilki jeansy i podstawa biała koszula! t o jest tradycja całkoem pozytywna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię wiedziec co jest na czasie, ale przede wszystkim kieruję się tym, w czym ja będe dobrze wyglądała, bo wiadomo że nie wszystko wszystkim pasuje :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjgdj
no sorry ale botki są akurat na topie... a wycieniowane wlosy - no cóż ja mam takie że jeżeli nei wycieniuję to mam na głowie afro. mimo iz wlosów mam mało ale kręcone. za słąbe żeby prostwoać a ceiniowanie nadaje kształt moim włosom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modne dziewczyny, czyli te, które są ubrane tak samo jak manekiny w orsayu, H&M, Carry, Greenpoincie czy New yorkerze?? jak dla mnie to takie osoby może sa ubrane modnie ale swojego gustu to nie mają.... dla mnie takie dziewczyny są jak barany, wszystkie leca na oślep zatym co modne i jest cool... pewnie jak by im jakiś projektant mody że adidasy pasują świtnie do sukni wieczorowej, od razu by to podchwyciły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemodna..
Właśnie swoje pytanie kieruję do "manekinów", choć teraz żadna się nie przyzna, że nim jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastinqS
ja slowo "modna" nie rozumiem w ten sposób, że należy być ubraną jak wszyscy... kobiety, dziewczyny często nie zdają sobie sprawy że wyglądają często jak w "mundurkach" i ślepo podążają za modą, nie licząc się z tym, czy jest im w danym ciuchu po prostu dobrze.. ja od słowa "modna" zdecydowanie wolę "mająca swój styl".. :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież skórzana i
skóropodobna jest teraz najbardziej na czasie (jesień/zima)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorola
nic nie mam do takich osob ktore nie ubieraja sie zgodnie z najnowszymi trendami ani do tych co wygladaja jak manekiny versace wazne ze sie dobrze z tym czuja a ja jestem dokladnie posrodku i wydaje mi sie ze jest to najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×