Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jasta

Czy kobiety mają pasję, chobby?

Polecane posty

Hej ostatnio mój znajomy w rozmowie stwierdził że najciekawsze kobiety to te które mają pasję lub chobbi - jak kto woli.Spytałam się o zdanie mojego faceta i on potwierdził że owszem takie kobiety są intrygujące. żdałam sobie sprawę że ja chyba nieposiadam żekomej pasji- bo czytanie książek raczej niejest niczym nadzwyczajnym! kobiety co o tym myślicie i czy masie jakieś chobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie boli
slownika tez nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd mi troszkę
znaczy czobbi, tak? [mina blondynki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nieznajomosc ortografii rani me oczy... ale fakt, ze w dzisiejszych czasach, ludzie rzadko sie czyms interesuja, smutne to troche, ale cóz, nikogo przeciez zmuszac nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ty masz - dogryzanie innym ! Nie masz nie odzywaj sie nikt ię nie prosił a słownika masz rację nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę która szydełkuje ale to raczej niie dlamnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hobby, przede wszystkim moją pasja jest moja praca, niestety:( yo bardzo dla wszystkich uciązliwe,ale już tak mam:) i kopalnie-górnikiem nie zostanę,ale zwiedzać mogę, jak tylko czas i praca pozwolą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie że praca sprawia Ci przyjemnoś, tak sobie myślę że jak to jest iż faceci mają jednak wiele pasji czy tam hobby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setka na pół
prawda! moja pasje jest zachwyt nad szczegółami przyrody! wystarczy ze ktoś wybierze sie ze mną na spacer, juz sie mną urzeknie! wszystkim sie zachwycam jak dziewczynka: motylkiem, trawa, układem chmur na niebie, śniegiem, ze pada, wiaterkiem, ze wieje i potrafie mówic o tym z pasją, że niejeden otwiera usta ze zdziwienia. No i do tego fotografia. Nie rozstaje sie z aparacikiem. Lubie też, gdy on robi mi zdjęcia, mimo, że nie rozbierane, zalotne, taką dyskretną zalotnmością - spojrzeniem, oblizaniem ust, przytrzymaniem kosmyka włosów czy powiewem długiej sukienki. kolejna pasja - SŁUCHANIE - zaglądanie do duszy człowieka poprzez mądre słuchanie co mówi. oczywiście nie jestem porzez takie pasje interesująca dla wszystkich facetów, ale czy o to chodzi? dla tej grupy o którą mi chodzi - jestem niesamowita mimo wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się podoba że tak nie wiele Ci trzeba żeby by szczęśliwA bo o to chyba chodzi w pasji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B...K
ja mam też hobby , muzyka pisze recenzje płyt w internecie , relacje z koncertów. Poza tym uwielbiam języki obce i to mi wystarcza. Robię to co lubię i jestem happy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meraviliosa
wczoraj mi przeszło przez glowę,że faceci potrafia sie umówić na mecze w piłke na wyjazd w góry itp.,a kobietom zadko wychodzą spontany, bo dzieci, bo dom, nie maja czasu i ochoty już na nic innego.dlatego tak jest.Choc ostatnio to sie zmienia, zwłaszcza w dużych miastach, bo w miejszych jest mniej możliwosci i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irvette1
Do B...K ja tez lubię języki obce zwłaszcza hiszpański i angielski. niemiecki no fakt miałam prawo się zagłębić bo szkołę już skończyłam, ale uczę się sama bo to jest taka w swoim rodzaju satysfakcja, że sama też potrafię się czegoś samemu nauczyć i nie potrzebuję wydawać kasy ale na materiały do nauki jak najbardziej. Ostatnio znalazłam fajny temat "Najśmieszniejsze słówka w j. hiszpańskim" czy jakoś tam ale w wyszukiwarce google... jakby co.UBAW PO PACHY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×