Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temperaturka

Temperatura ciala

Polecane posty

Gość temperaturka

Jaka zazwyczaj macie? Ile ona wynosi? Ile podczas ciazy, a ile przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
temperatura ciala czlowieka wynosi 36,6 natomiast w okresie ciazy ,przynajniej na wczesnym etapie nieco sie podnosi w granicach 37 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
kurcze... juz sama nie wiem... Ja zawsze mam temp nie wyzsza niz 35,6. i tak jest dokad pamietam. teraz mam 36,5 i jest to dla mnie dziwne. Mam nadzieje, ze jestem w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
a kiedy masz dostac okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
w zasadzie podalam Ci normy. Kazdy organizm ma swoja indywidualna temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
okres za tydzien, jesli sie spozni to zrobie test i wtedy bede wiedziala. mam nadzieje, ze beda 2 kreseczki. Wiesz tydzien czekania to niby nie jest dlugo, ale ta mi sie strasznie ciagnie (jakbym juz ze 2 lata czekala). To nasz 3eci cykl staran. Miejmy nadzieje, ze do trzech razy sztuka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
niezle moj jest pierwszy ale tez mi sie okrutnie ciagnie. ja mam dostac kolo 14 czy tez 16 to tez w zasadzie za tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
nie wiem czy wytrzymam tydzien pewnie wczesniej sobie zrobie test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
i jak? Nie denerwujesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
okropnie... Bo mnie sie wydawało ze jak sie zdecyduje na dziecko to bedzie juz ... a tu sie naczytalam ze to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska___
hej :) ja tez mam dostac okres 15 ale juz dzis kupilam test i zrobie jutro z rana temperature mam 37,2 ale z tego co wyczytalam to podwyzszona temperatura 18 dni po zapłodnieniu dopiero gwaratnuje ciaze a to jednak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
tak nie wiedzialam z ta temperatura? a tak przy okazji to ja tez chyba jutro sobie tes zrobie. mam kupiony czeka w szufladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
boje sie jednak ze wyjdzie jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
macie jeszcze jakies objawy? bo ja mam kłucie w brzuchu . i zmienne nastroje. ale nie wiem czy to nie z powodu tego ze sie tym wszystkim denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
Ja w plodne dni mialam dosc mocny bol w bodbrzuszu, tak jakby jajniki i spac nie dawalo mi w nocy. Ale nie chce wmawiac sobie nic na sile. Czekam z testem az do 2 dni po planowanej miesiaczce, nie chce zrobic predzej i cierpiec z powodu jednej kreski. Tez myslalam, ze to nic trudnego zajsc w ciaze i takze naczytalam sie bardzo duzo o tym jak kobiety staraja sie latami... Strach mnie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
Co do zmiennego nastroju to maz ma mnie juz dosc. Nie moze sie doczekac dnia spodziewanej miesiaczki zebym sie w koncu uspokoila. Raz jestem szczesliwa, bo czuje ze tym razem sie uda, za chwile placze mowiac, ze chyba nie jestem w ciazy... Tragedia z tym czekaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
dwie kreski przed okresem to tez nie gwarancja ze okresu juz nie dostaniesz... a robiłas sobie jakies badania w zwiazku z tym ze nie mozesz zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
A Wy dziewczyny w jakim wieku jestescie? Macie juz dzieci czy to starania o pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
spoko napewno sie uda. chodz swoja droga biedni Ci faceci moj tez juz ma dosc choc to dopiero pierwsza, mam nadzieje ostatnia próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
ja mam 26 pierwszy raz staramy sie o dzieciaczka .a jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
Powiem tak. To trzeci cykl staran. Ale przez pierwsze 2 widzielismy sie mezem tylko w te nieplodne dni, bylam na urlopie za granica a on dojechal pozniej ze wzgledu na urlop ktory dostal w firmie. No i tak przypadlo, ze i za jednym i za drugim cyklem wspolzylismy w nieplodne dni. Badan z tego powodu wlasnie nie robilam. Dopiero teraz staralismy sie w dni plodne i mam nadzieje, ze bedzie po naszej mysli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
Wiesz ja nie mam teraz zbytnio czasu na pisanie, ale moze jutro bysmy popisaly sobie? Tak okolo 13tej? Na tym topiku, ok? razem byloby nam latwiej czekac na ten upragniony dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
no to trzymam kciuki... pisz co i jak...a kiedy owulacje miałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
dobra to po 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska___
ja z mezem sie narazie nie staramy o dziecko to byla taka chwila zapomnienia Mam 26 lat Narazie dzieci nie planuje ale zdziwilo mnie dzis z rana obudzilam sie bo tak mocno bolal mnie jajnik bolal mnie chyba z 3 godziny no i temperatura wysoka ale tez dopiero od niewana zaczelam sobie mierzyc wiec nie mam porownania do zeszlych miesiecy raczej to bardzo maloprawdopodobne zebym byla w ciazy ale test zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska___
acha i jakbym byla w ciazy to mniej wiecej z moich obliczen to na 24 maja 2008 - wiec ciezko bedzie mi ukonczyc studia podyplomowe, na ktore sie zapisalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
miska to moze owulacje miałas ? przy owulacji tez jest wyższa temperatura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska___
hej :) test zrobiony - brak ciazy :) wiec moze to po prostu jakies przeziebionko Pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
miska__ Wiesz wydaje mi sie iz test najlepiej jest zrobic po terminie spodziewanej miesiaczki, wtedy bedzie najpewniej. Teraz moze jeszcze nie wykryc ciazy. Wiele kobiet robilo testy przed miesiaczka i wyszly negatywne, a co sie potem okazywalo, ze jednak juz rozwija sie w nich Dzidzius. mini55 I co robilas dzisiaj test? Czy jeszcze poczekasz? Jesli tak to czekam na wynik. U mnie nerwy troche opadly, jakos przetrwam ten tydzien w niepewnosci. Testu jeszcze nie kupilam, bo znam siebie:-) Jakbym kupila to jeszcze tego samego dnia bylby zrobiony:-) Nie chce sie dolowac. zrobie jesli miesiaczka sie spozni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini55
nie nie robiłam testu jeszcze, poczekam ,chociaz strasznie mnie korci ale zdaje sobie sprawe ze nawet jesli wyszedlby pozytywny, to nie znaczy ze nie dostalabym okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×