Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość długi tłów

Triki ubraniowe przy krótkich nogach i długim tłowiu!

Polecane posty

Gość długi tłów

Cześć! Mam 164 i krótkie nogi ( tylko 75 cm!). W jaki sposób się ubierać? Jak wyrównać proporcje ciała? Pomóżcie dziewczyny, plisss.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki stan podkreslona
(wysoko) talia, krotkie zakiety, nie za dlugie spodnice wlosy raczej krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
mam ten sam problem:( Ubieraj zawsze buty na obcasie, najlepiej ze spiczastymi noskami, nigdy zupełnie płaskie~!!!!!!!!!!!.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi tłów
dzięki! Mini chyba też odpada i biodrówki, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi tłów
Dziewczyny, czy tylko ja mam taki problem i same gazele siedzą na forum:P Jak sobie radzicie, macie jeszcze jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka kwakwa
Nie zakładaj nigdy rybaczek i długich spódnic i płaszczy do kostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodrowki odpadja ale mini moz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
tuniki i sukienki odcinane pod biustem konczace sie w min. polowie uda.. i obcasy oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi tłów
A Dziewczyny, czy mogę nosić paski w talii, czy raczej w ogóle z tego zrezygnować? I jaki krój płaszczyka byłby dla mnie najlepszy? Z góry dziękuję za wszystkie wasze cenne rady{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodrowki odpadaja ale mini
moze byc, nawet wskazana, jak masz zgrabne nogi, Pod spodnie wsadzaj buty na platformie , spodnie jak najdluzsze, zeby je zakrywaly,Nie rob wysokich kokow, bo nieproporcjonalne. Szerokie paski nieco powyzej talii, Nie za duze torby. Jesli rybaczki, to takie tylko ciut ponizej kolana, nie dluzsze, moga byc zato szorty. Nog niexch bedzie duzo widac.Pantofke bez poprzecznych paslow, gleboko wycięte, w kolorze cielistym ( czarne wygladaja jak koputka u prosiaczka ( ja tez to mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi tłów
ert----> a mnie się zdaje , że tuniki do połowy uda noszone ze spodniami skracają mi właśnie nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi tłów
biodrowki odpadaja ale mini----> wielkie dzięki!!!! A powiedz, jakiej długości bluzki i swetry będą najlepsze? A kurtka jaka długa? Buty bez poprzecznych pasków? Nie rozumiem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też krótkonóżka
jasne góry, ciemne doły i obcasy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak niestety bywa
z tymi cielistymi to chyba chodziło o pantofle faktycznie zauważyłam że do cielistych rajstop (jasnych lub opalonych) najlepiej wyglądają buty w kolorze naturalnej skóry: taki opalony brąz, wtedy but z nogą nie rózni się za bardzo kolorem i noga wygląda na dłuższą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka kwakwa
tylko Trinny jest wysoka a ja nie. Stroje o przedłużonej linii to chyba nie dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
wydaje mi sie, ze tunika odcinana pod biustem konczaca sie w polowie ud jest ok.. przy takim stroju nie widac gdzie te nogi sie koncza.. linia talii jest wyzej za sprawa odciecia pod biustem wiec figura 'podnosi sie' troche do gory.. bys musiala przymierzyc.. mnie taki stroj pasuje - nogi wydaja sie dluzsze a cala figura wyglada smuklej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×