Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

ja myślę że masz bardzo dobre podejście, takie na luzie, a ja to się tylko stresuję, co wcale nie jest wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko na chwilke
nie wiem czy mam dziekowac czy nie tak jakos nas wzielo w tym miesiacu , a podejscie mamy takie :co ma byc to bedzie pewnie troche dziwne patrzac na nasz wiek , ale to odkladanie decyzji tez juz troche meczy , bo zawsze cos tam znajdzie sie przed a moze to i lepiej , przynajmniej rozczarowania nie bedzie jak nic sie nie uda :) sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Dorotka, że nerwy są tylko zbędne, ale odkąd byłam na tym usg, to tak jakoś ciężko mi, po tym co usłyszałam od lekarza. Ale próbuję się trzymać i wierzę cały czas że wszystko jest ok. Czasem dopada mnie nerwica, ale STARAM SIĘ być pozytywnie nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Witam wszystkie dziewczyny! Dzisiaj powturzyłam test i znów wyszedł pozytywnie, pierwszy robiłam w dniu spodziewanej @ czyli w sobote. W czoraj na imprezie urodzinowej u szwagierki mąż nie wytrzymał i powiedział wszystkim że jestem w ciąży( niedowierzali) ale potem gratulowali. Teraz mąż mi kupuje bez mojego pytania śledziki i grzybki marynowane które uwielbiam, fajnie być w ciąży bo wszycy o ciebie dbają!!!!!!! Trzymam kciuki za wszystkie które będą testować niedługo by też mogły zobarzyć wymarzone dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka posłuchaj lekarze mówią różne rzeczy i różne rzeczy się w życiu dzieją. Nie usłyszałaś wyroku, że umierasz, czy że nie możesz mieć nigdy dzieci. Choć ja nie wierze w takie rzeczy, nie można mówić nigdy. Testówna to ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, masz rację Dorota, już nie będę marudzić - biorę się w garść - (dziś mi tempka podskoczyła do 36,8 :) :) ). Wczoraj miałam ciężki dzień, sprawdziła mi się reguła, że jak nie ma lasy to same wydatki się pojawiają - i otóż spalił się wczoraj nasz całkiem nowy laptom - kaplica, nadaje się tylko do wyrzucenia no i trzeba kupić nowy - a ja miałam w planach kupno narożnika. No ale cóż zostanie stara kanapa, a przynajmniej laptop będzie nowy, no i mąż się ucieszy, bo teraz to jest bardzo smutny :(, a on tak o niego dbał. No cóż - nie ma co rozpaczać, w życiu tak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam was
co jakis czas i na prawde Mirabelka przynudzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mirabelka tak ja mialam podobną sytuacje w kompie popsuły nam się dwie najdroższe rzeczy i zdecydowalismy że lepiej kupić już nowy komputer niż naprawiać ten stary ale wy mieliście nowy ten laptop?? nie macie może na niego jeszcze gwarancji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri, kiedy dokładnie zamierzasz testować, bo ja chyba 5 albo 6 grudnia, chyba że @ przyjdzie wcześniej. Dorota a ty wczoraj mówiłaś że już niedługo robisz test? Masz jakieś objawy? Będę trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwarancja już minęła, a poza tym to z mojej winy się spalił, ale jeszcze spróbujemy podrzucić jednemu facetowi niech spojrzy, moze uda się wymienić jakąś część i będzie taniej niż kupo nowego. Tak bardzo chciałam kupić narożnik do salonu albo chociaż stół do jadalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatku grudnia gdzieś 1,2,3 jeszcze to musze obliczyć bo dokładnie nie wiem w którym dniu miałam owu tylko w jakich dniach mogłam mieć kiedy miałm niby te objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mikulina dalej się nie odezwała :( Mikulina zdrowiej i wracaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zatestuje w mikołajki jednak, będę miala fajny prezent jak się uda. To ty trochę wcześniej ode mnie zatestujesz, wierze że ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co zrobiłaś, że się spalił? Ja robie test w piątek, ale obawiam się czy wyjdzie to będzie 37 dc. Zobaczymy. Nie mam żadnych objawów. Nawet mam przeczucie, że nic sie nie stało i że normalnie dostane okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka no może być jeszcze za wcześnie, ale niektórym dziewczynom wychodził, więc myślę że warto spróbować. Ja mam złe doświadczenia dlatego teraz bede czekać do 40 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 40 dzień własnie 2 grudnia i wtedy zrobie test jak wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyt.
Na ile przed planowana ciąża zażywałyście kwasik foliowy? Ja planuje zaczęć sie starać na wakacje i nie wiem czy juz zacząć zażywać jakieś witaminki. Męzusia chetnie bym tez już poszpikowała, żeby miał dobre plemniczki ale nie wiem czy to jescze ni e zawcześnie? Co o tym sądzicie? Bardzo proszę o wypowieedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to kwas foliowy wystarczy miesiąc przed planowana ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyt.
aha. dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyt.
A jak myślisz valeri - ile wcześniej zazywać jakieś "dopalacze" na plemniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kwas foliowy powinno zażywać się na 3 miesiące przed ciążą, i przez 3 miesiące ciąży. Potem już się bierze witaminy. Dla mężczyzny jest między innymi Salfazin który przynajmniej miesiąć wcześniej trzeba zacząć brać.; Polecam kwas foliwoy tej samej firmy która wydaje Salfazin: Puritans Pride. 250 tabletek kwasu foliwoego o takim samym składzie jak folik kosztuje 17 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testówna
Witam dziewczyny! Ja już po śniadanku teraz się muszę dobrze odrzywiać, dzisiaj w sklepie kupiłam sobie kapuste kiszoną z beczki świerzutką i pół już zjadłam, siedze z moim syneczkiem w domu bo jest chory i nie mógł iść do przedszkola musze teraz uważać żeby się nie zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co gotujecie dzisiaj na obiadek bo ja nie mam żadnego pomysłu, mój mały ma katar i kaszle i prawie nic nie je ale zato ja mam ogromny apetyt, waże 52kg i niechciałabym do końca ciąży za bardzo przytyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyt.
Czyli ten puritans to też kwasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyt.
dzięki za wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka pycha danie ale klusek to mi się nie chce robić chyba zrobie kartofle ugotuje reszte kapustki kiszonej, zrobie do niej zasmażke i jakiegoś kotleta usmaże też będzie pycha. Słuchajcie dalej nie umiem w okienko z treścią wkleić te emotikony jak wy to robicie????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×