Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

u mnie też słone swieci ja wciąż na diecie wiec sniadanko skromne prawie 3 kg juz spadło ale to tylko kropla w morzu, oprócz tego ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze sobie w pracy w polarku bo tu jest klima ale nie zawsze ustawiona na ciepło ale mrozik rano był brr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kupiłam na allegro bardzo fajne spodnie ciążowe fitness, rosną razem z brzuszkiem od rozmiaru S do XL za 39zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam porzadki przed świętami, robicie już coś bo ja nie wiem za co się najpierw zabrać, musiałabym umyć okna ale mi się nie chce i jest tak zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testówna, ja na razie nie myślę o porządkach świątecznych, bo remontuje sypialnie, może skończe w przyszłym tygodniu, a potem jeszcze trzeba pomalować przedpokój i dopiero wtedy się wezmę za sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieje ze szybko skoncze leczenie i bede mogła zacząc starania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny co tam słychać. Ja siedzę piję kawkę z mleczkiem i jem piernika. Hmmmm Piękny dzień za oknem nie wiem czy na spacer nie pójdę. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihana, na pewno szybko minie ten czas leczenia. Nie myśl o tym, ani o staraniach, tylko o świętach, choince, mikołajkach - ja już nie moge doczekać się grudnia, bo to cudny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie moge doczekac sie grudnia z powodu świat oczywiście ale też z tego że mam dwa tygodnie urlopu na poczatku miesiąca testuj i będą same imprezy urodziny taty i brata urodziny chrzesniaka i 9lat z moim mężczyzną :D no i sylwester oczywiście chociaż to świadczy o tym żę bedziemy o rok starsi :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj swieta, myślałam ze na swieta ciaza bedzie niespodzianką:(ale tak bedzie musiał przełożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe wiem :D Chyba w święta będę mogła zrobić prezent rodzinie :) Mam nadzieję. A choinkę ubieram w połowie grudnia. Narazie robie gwiazdeczki na szydełlku, i kombinuje wianek na drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie dzień przed wigilia plusem tego iz nie moge teraz zajsc w ciaze jest to iz moge sie odchudzac bo tak naprawde chciałabym schudnąć 9kg byłoby super choc nie wiem czy mi sie uda choc kiedys schudłam 18 kg(kilka lat temu)a wy jak dziewczyny nie macie problemów z waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie jestem sama:)ja jak schudłam to przez 4 lata nic nie tyłam, ale jadłam wszystko tylko wiadomo z głowa dopiero jak zaczełam z hormonami to sie zaczeło tycie i teraz cholera ciężko zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu taka cisza a ja się nudze jak mops. Wyszukałam sobie własnie miejsce gdzie moge wymienić dowód osobisty. I musze w przyszłym tygodniu pójść. Już czas. Chyba sobie postoje w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też musze wymienic dowód bo mam jeszcze stary ale czekam na umowe z mieszkanie bo nie będe wymieniać dwa razy a umowe mam mieć jeszcze w tym miesiącu sama jestem ciekawa ile będe stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jeszcze nie wymieniłam zbiersam sie z tym i zebrac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też plaunje wymienic dowód bo zmieniłam zameldowanie, ale wybieram sie 4 grudnia, bo wtedy będę miała wolny dzień w pracy. A co do kolejek, to jak byłam się melodować to nie było wcale, a więc myślę że nie będę musiała długo stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja wlasnie zbieram sie do urzedu miasta umowic sie na wymiane dowodu.... tez czekalam na meldunek wiec za jednym zamachem wymienie dowod stary na nowy w tym zmiane nazwiska i adresu zameldowania... pozdrawiam serdecznie Milego dnia:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×