Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taki sobie ktoś

Szukam opiekunki do trzyletniego dziecka w Sopocie

Polecane posty

dwa dni w tygodniu to jest 8 dni w miesiącu razy 3 godziny to jest 24 godziny w miesiącu 24 razy 10 zł = 240 Może ktoś kto i tak nie ma co robić się zgłosi A płeć ma znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie od 16 to może jakaś kobieta kończy o 15 i by mogła przyjść. Ale to musi być dobry pieniądz Od 250 zł w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym złożył ofertę ale jestem facetem i jestem brzydki tylko bym wystraszył dziecko A z resztą mam swoje zajęcia (chociaż jak do 19 to może i nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaliczek
a ile chcesz zaplacic?? 5 za godzine?? ludzie jednak lubia wyzyskiwac innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu od razu zakładacie, że chcę kogos wyzyskiwac? Przecież są ludzie, np. panie na emeryturze, które chętnie zajmą się czymś wieczorami. Są też ludzie, ktorzy z konieczności muszą dorobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberka
bardzo chetnie bym sie podjela takiej pracy, kocham dzieci,mam 45 lat i koncze studia, pedagogiczne bardzo bym chciala na przyszly rok od lipca wynajac jakis pokoik i przeprowadzic sie do Sopotu np.i podjac prace w przedszkolu lub pilnowac dziecko, mieszkam na dl.slasku i nie moge znalezc tu pracy w przedszkolu,pracowalam juz jako nauczycielka w przedszkolu,ale nie mialam studiow ,wlasnie je koncze i w przyszlym roku koncze ,nic mnie tu nie trzyma i mogla bym sie wyprowadzic w jaki kolwiek zakatek kraju byle by pracowac z dziecmi , moze mi ktos pomoze,bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mOŻE OPIEKUNKA..
JEŚLI AKTUALNE(W CO WĄTPIE),TO JESTEM ZAINTERESOWANA,JESTEM W WIEKU ZDECYDOWANIE DOJRZAŁYM;-),MIESZKAM W gDAŃSKU I MAM DOŚWIADCZENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus
Jestem z Sopotu i bardzo chetnie zajme sie Pani synkiem: )jestem osoba wychowujaca wlasne dziecko wiec mam doswiadczenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×