Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burak buraczany

Żaden facet nie chce miec dzieci uzmyslowcie to sobie.

Polecane posty

Gość burak buraczany

kazdy jak jeden chce tylko doswiadczac przyjemnosci jaka plynie z kontaktu sexualnego. Nikt nie marzy o odpowiedzialnosci i bliskosci i zwiazku az do smierci. Kazdy z facetow chce przeleciec jak najwieksza liczbe kobiet. Takie jest to zycie i pogodzcie sie z tym raz na zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiotka
gatunek na wymarciu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
nie wymarly tylko tak jest zbudowany ten swiat dzieci pochodza z cudzolustwa, zdrad, wpadek i losowych przypadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiotka
dlatego wychodza takie niedorobione jak ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Zmiotka chcesz dziecko to umow sie ze mna ja Ci zrobie bez zadnych problemow, tylko nie podam Ci moich danych zebys mnie nie szukala i ciagnela o siano na alimenty, dziecko tak a utrzymywanie nie jasne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiotka
podziekowalam ...jeszcze dziecko odziedziczy po tobie inteligecje ...i wtedy problem bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
buraczku idz ty lekcje odrob, poucz sie. to forum jest przeznaczone da ludzi pelnoletnich a nie takich gowaniarzy jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
zadna teoria taka prawda nawet czytajac to forum wynika jasno ze kobiety chca dzici i szukaja ciagle odpowiedniego faceta, a podczas szukania niejednej zakielkuje ziarenko facet nigdy nie mysli jak sie kocha zeby miec dziecko raczej boi sie ze zatopi podejmuje ryzyko podczas stosunku i ma nadzieje ze bedzie to jalowa przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź kredeczki i narysuj mamusi jakiś widoczek w podziekowaniu, że wydala ciebie na świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
dupa jasiu mam juz duzo lat i wiem sporo o zyciu a wy nie chcecie wziasc tego do siebie tylko patrzycie [przez pryzmat jajnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiotka
ta a kobieta sie rozklada poto zeby zajsc w ciaze ??????????....rusz glowka kobiety bardziej niz faceci czerpia przyjemnosc z sexu ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
hahahaha ale sie ubawilam czytajac ten post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Facet jak mowi ze chce dziecko robi to z duch zasadniczych powodow: 1. Chce pobzykac laske bez zabezpieczenia bo ma wieksza jazde 2. Bo zadna go nie chce i wtedy wydaje mu sie ze chce zostac ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
mamy tu nowego Freuda....od 7 bolesci:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
oj buraczku...fakt, że jedyną rzeczą z jaką łączysz swoją przyszłość jest dupczenie na prawo i lewo, dopóki będziesz dawał rady lub dopóki ktokolwiek będzie Tobą zainteresowany, jest doprawdy żałosny, ale nie dopinaj do swojej ideologii wszystkich facetów, chyba że mieszkam z jakimś wyjątkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
jaki Freud jestem zwyczajnym facetem i mam taka sama kobiete jak wy. Czesto z nia rozmawiamy o roznicach w naszym postrzeganiu swiata Dziela nas lata swietlne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
wyjatkiem to chyba jest buraczek i to powiadzialabym szczegolnym przypadkiem nadajacym sie do leczenia. P.S moj maz bardziej mi wierci dziure w brzuchu ze czas na dzidzie a ja sie zastanawiam jescze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Jak facet Twoj chce dziecko to moze sie obawia ze inny to machnie za niego. Przycisnelas go do sciany. Mozliwe ze dobrze sie bzykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Prawda boli?? Bo mam wrazenie ze tak. A czy wam sie podoba monotonia i przewidywalnosc faceta w zwiazku bo niektorzy faceci sadza ze tak. To jak sie wam podoba to faceci chca dzieci hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Do sciany go nie przycisnelam bo jak pisalam z uwagi na to ze studiuje jeszcze nie czuje sie gotowa by zostac mama. Mam mase znajomych ktorych partnerzy/mezowie bardziej chca zostac tatusiami niz one same. Twoja teoria to z palca zostala wyssana. Jak facet naprawde kocha to chce stworzyc rodzine i zalezy mu (to samo dotyczy kobiet), wtedy decyzja o macierzynstwie jest wspolna a nie ze ktos kogos naciska. A co do bzykania to mozna sie dobrze bzykac nie pozostajac w zwiazku. Jak dla mnie to ty jestes jeszcze gowniarzem ktory zamiast uczyc sie lazi po forach przeznaczonych dla tych pelnoletnich, a ze jakas dziewczyna w koncu zwrocila na ciebie uwage to z przersotu ego zaczynasz wymyslac jakies teorie. Sam nie znasz zycia i radze ci do ksiazek zajrzec zanim znow wymyslic cos glupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jna
a pisze to facet, ktory wpadl i tkwi w zwiazku przszlo 20 lat ze wzgledu na te wpadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jna
sfrustrowany tchorz -komu chcesz zrobic przykorsc ta bolaca prawda? bo chyba nie nam - my nie jestesmy z toba w zwiazku baranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Facet chce dzieci bughahahahahahahha I co jeszcze powie ze kocha i ze jestes wyjatkowa i sratatata i ze jestes iskra ktora wpadla w jego rece a on chce z niech wskrzesic plomien?? Ja pierdziele naiwnosc do granic. Ale bardzo dobrze znajac wasze zachowania i potrzeby mozna sobie podymac za frajej na dobry bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×