Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burak buraczany

Żaden facet nie chce miec dzieci uzmyslowcie to sobie.

Polecane posty

Gość jesteś obrzydliwy
buraku głupi :D śpię sama dobrze się zastanowię czy jakiegos brudasa wezmę do łóżka i do mojego życia :) narazie sobie obserwuje samców szanse ma tylko piękny, mądry i przystojny :D i .... mało używany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś obrzydliwy
a jak by spróbował mnie oszukac ten wybrany ... to mu wpierdolę :D niech tylko mnie jaki spróbuje oszukać, to zrobię się niebezpieczna :D to lepiej mijać takie jak mnie a nie całowac ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak buraczany
Kochane Panie! Zeby nie byc goloslowny zabieram swoja dame serca na dlugi i mily spacer, zeby na tym spacerku opowiedziec jej jakas zmyslona acz urocza historyjke. Moze bedzie w niej troche erotyzmu, moze bedzie zmyslowa. Najpierw poobserwuje ja troche zeby wyyczaic jaki dzisiaj ma humor. Nie moge dac plamy. Musze ja czyms zaintrygowac. Musi isc jak owieczka prowadzona na rzez i sie ni w zab sie nie kapnac. Troszke ja pooszukuje i poobiecuje, zeby sie bardziej podjarala. Dzisiaj ma okres wiec nie bedzie dymanka, natomiast inwestycja jak wiecie po jakims czasie sie zwraca. A moze poibawimy sie na indianca, kto to wie. Zawsze to pewniej niz w 14 dniu pomiedzy, kiedy to jest zbyd duze szalenstwo hormonalne. Wtedy taka zabawe trzeba prowadzic ostroznie i z wielkim kunsztem zeby nie zapylic. Pozdrawiam i rowniez zycze przyjemnego dymanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffff
haha a mój chłopak od dwóch lat mnie namawia na dziecko, ja w żadnym wypadku nie chcę, mówię, mowiłam od poczatku jasno że dzieci NIE, on jednak nie wierzył. i chyba nadal nie wierzy. bynajmniej nie jest to zakompleksiony chłopak którego żadna nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkaa
Burak Buraczany Wydaje mi sie ze jestes jeszcze dosc mlody, i jak kazdy facet na pewnym etapie musisz sie wyszalec. Ale zobaczysz ze nadejdzie taki czas, kiedy to juz zechcesz sie ustatkowac i poszukasz odpowiedniej partnerki na zone. Tak jak poprzednio ktos napisal - trzeba przedluzac swoja linie -> potomstwo. A co powiesz na to: mam kumpla ktory szalenczo zakochal sie w pewnej pannie. Dla niej zerwal staly kilkuletni zwiazek. Ona dalej traktowala go jako przyjaciela. Pamietam dobrze jak kilka miesiecy temu ten kumpel zalil mi sie ze juz nie wie co ma zrobic by z nia byc, ze marzy o niej juz od 1,5 roku, ze chce by byla ona matka jego dzieci (W miedzyczasie, owszem, podrywal inne laski by rozladowac swoje seksulane napiecie). Poradzilam mu co i jak ma zrobic i teraz sa szczesliwa para :) To jak to wytlumaczysz? Po co mi to mowil ze to wlasnie z nia chce zalozyc rodzine? Mnie podrywal? W takim razie czemu jest z nia? I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że choć burak, co założył temat ma fatalny styl wypowiedzi, jak dla mnie :P to, ja się z nim jakby zgadzam :O Faceci chyba nie chcą dzieci. Oni myślą, że chcą...duuużo jest takich. Czy rzeczywiście większość ojców kocha swe dzieci...miło by było...ale mam wątpliwości poparte obserwacjami. Facet myśli, że chce dzidzie, potomka itp, a potem zaczyna się miganko. Unikanie obowiązków. Rozwody. Niepłacenie alimentów i tak dalej........Smutne, ale burak ma sporo racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jkaa Diabeł tkwi w szczegołach. Oni może i chcą potomka.... ale samo się nie wychowa prawda ? Myślą, że chcą...jasne...ale jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że oni wcale nie chcieli, że w sumie to im lepiej bez, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkaa
Koniecznie - wszystko mozliwe. W koncu marzymy o tym, czego w danym momencie miec nie mozemy. A jesli jedna pani z tego forum mowi ze nie chce dziecka a jej partner wlasnie dlatego nalega, bo i tak jest w dosc bezpiecznym polozeniu -> perspektywa posiadania potomstwa wydaje mu sie tak daleka, ze az bezpiecznie o tym mu jeszcze mowic i marzyc. Cos w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tekst...
...mnie sie skojarzyl jakos z tym tematem... Sama jestem kobietą...i nie mogę uwierzyć, jak niektore z nas są nieswiadome tego, co sie wokol dzieje... Co źle zrobiłem? Z kumplami w miasto żaden grzech Być może owszem coś wypiłem Właściwie o co męczysz mnie Oooo! lepiej nie pytaj Czego chcesz Tym zdrowsza jesteś im mniej wiesz Oooo! lepiej nie pytaj Czego chcesz Idź lepiej spać nie spinaj się Wiem nie wypada Lecz przecież każdy dobrze wie Po pijanemu to nie zdrada I nie ja ją lecz ona mnie Oooo! lepiej nie pytaj Czego chcesz Tym zdrowsza jesteś im mniej wiesz Oooo! lepiej nie pytaj Czego chcesz Idź lepiej spać nie spinaj się Oooo! lepiej nie pytaj Szczęście me Ciekawość kiedyś zgubi cię Oooo! lepiej nie pytaj Czego chcesz Tym zdrowsza jesteś im mniej wiesz Oooo! lepiej nie pytaj Nie dręcz mnie Tak dobrze nam czy tobie źle? Oooooooo lepiej nie pytaj Wsadzasz nos W nieswoje sprawy - będzie cios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś obrzydliwy
burak mogę ci pierdzielonąć w łepetynę .............. za darmo :D ja bym na miejscu tej twojej fikcynej kobiety manto ci spuściła a nie seks :D u mnie byś się nauczył porządku lubisz takie ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś obrzydliwy
no gościu mnie rozbawił :D :D muszę się uspokoic bo ze śmiechu nie zasnę dzisiaj :D mniej emocji, bo bedę niewyspana :D przez idiotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to jakiś mitoman
snuje wizje jak porucha.....cha cha ma chłopak wybujałą wyobraźnię.... jesteś jak erotoman gawędziarz, coś ci się marzy więc o tym gadasz i gadasz i śnisz na jawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś obrzydliwy
no niektóre są cwane, żebyś się nie zdziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój tatuś też cię nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×