Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozgadana

da się szybciej ?

Polecane posty

wchodzę sobie na to forum już od jakiegoś czasu ale jakoś wypowiadać się nie wypowiadałam . ale teraz mam problem i może ktoś z was mi pomoże albo chociaż jakiś podszywacz coś śmiesznego napisze ;) bo mam chłopaka starszwego o 2 lata. jesteśmy ze sobą półtora roku. to z nim straciłam dziewictwo , on ze mną zresztą też. wczoraj uprawiałam z nim sex po raz drugi w życiu. jako że pierwszy był porażką to tak sobie pomyślałam, że pewnie pierwszy raz zawsze taki jest więc będzie tylko lepiej. hmm .. nie było wczoraj lepiej ;) bo to nie jest tak że on ma problem żeby mu stanął tylko .. chłopak nie może dojść;> więc zawsze ja się męczę ;> rozmawiałam z nim , czy robię coś źle , czy go nie podniecam albo coś to mi odpowiedział że on tak po prostu ma. ale 3 h \'zabawy\' to dla mnie straaasznie dużo ;/ dziś takie mam zakwasy że heh .. co mam zrobić , żeby on szybciej dochodził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolkaW375
lodzika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlaskacz
Może jest naćpany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfd
powinnas sie cieszyc w te 3 godziny ty dojdziesz kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfd
facet powinien zawsze dochodzic ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh .. też tak myślałam na początku ale wolałabym żeby to on dochodził podczas naszego stosunku a nie tylko ja ;> to jest bardziej z troski o niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfd
ale jesli on dojdzie , to juz bedzie koniec .GDy ty dojdziesz to kontynuacja bedzie mozliwa ,bo kobieta zawsze moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfd
moze robisz cos nie tak .Scisnij mu jadra i jednoczesnie piesc oralnie to szybciej dojdzie.LEkkie scisniecie jader przyspiesz wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybsza
Mam podobną sytuację-ja też z reguły dochodzę dużo wcześniej, ale pocieszę Cię - kiedy się już dopasujecie, to będziesz miała szansę na kilka orgazmów pod rząd, a chłopak sobie spokojnie i powolutku skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej
A ja powiem tak - chlopak sie onanizuje i dojsc nie moze, powiedz mu zeby przez 2 dni sobie lapa nie machal to potem dojdzie... Sposob sprawdzony przeze mnie i maja kolezanke ;) Mowie serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w molodosci...
...walij niemca w łeb:) i ma takie trudnosci a ile Wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w molodosci...
poprzedniczka mnie wyprzedzila:) tez tak sadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w molodosci...
stic zgadza sie moze byc i tak ale ja znam "alic niemca w leb" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w molodosci...
walic cos pisac dzisiaj nie potrafie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20 , on 22 . pewnie tak to napisałam , że wyszło że jesteśmy jakąś słodką 13letnią parką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexowna bielizna, długa gra wstepna kiedy grasz na zwłoke i nie pozwalasz mu sie dotknąc ;) to go nakreci i powinno pomuc a przed stosunkeim mozesz zrobic takiego krótkiego intensywnego lodzika ... i dopiero poźniej sie kochajcie napewno pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiajcie o jego onanizmie....od kiedy sie mastrubuje, jak czetso i wydus z niego szczere odpowiedzi. Jakby sie nie zaspokajał recznie przez tydzien, to potem nie ma bata, żeby normalnie po kilku minutach nie doszedl....a jak nadal beda problemy to chyba ma jakąś bariere psychiczną, tu już by sie seksuolog przydał. To nie jest normalne w każdym razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez macie za soba dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bPLWWcwT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×