Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sieee

dziecko 6 lat i wazy tylko 23kg

Polecane posty

Gość boje sieee

boje sie ze ma anemia robilam badania jutro mam wyniki boje sie za ma silna anemie jest taka szczypla bylam juz kilka miesiecy temu u lekarza to powieezial ze jest szczupla po mnie i ma tyl eenergi ze nie mam sie doszukiwac choroby,ale postanowilam sama spr a teraz boje sie jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartujesz
??? ja tyle ważyłam w wieku 7 lat w I klasie szkoły podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieee
powaznie??????ale wzrost jaki mialas?ona ma 128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tak poważnie się martwisz? moja najstarsza córka 6. lat skończyła w czerwcu, waży mniej niż 21kg, jest szczupła, ale nie chuda :) i zdrowa, ciągle w ruchu! nawet rysując podskakuje ;) no i je... gdybym ja tyle jadła, co Zosia... musiałabym zmienić nick na \"bardzo gruby miś\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki przybiera (choćby powoli) nie ma się co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrhge
moja waży 40 kg i ją odchudzam (zbijam do 35)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartujesz
szczerze, nie pamiętam ile miałam wzrostu jednak pamiętam dokładnie tę wagę myślę, że skoro lekarz twierdzi, że córka jest szczupła po Tobie to nie ma powodu do obaw moja mama też była i jest bardzo szczupła, a mnie drobna budowa została do dziś (mama 29 lat) więc naprawdę myślę, że nie powinnaś się martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieee
gruby misiu...powaznie sie boje ona jest chuda a nie tylko szczupla zajada 2 snaidania bo przed szkola i wszkole obadki 2 danoiwe ale nie za duzo potem podwieczorek i kolacja ale mimo wszystko jest chuda...dzis plakalam caly poranek tak sie poje tych wynikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartujesz
i pamiętam, że zawsze należałam do najwyższych dziewczyn w klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie bedziesz tak zachowywac to zafundujesz dziecku nerwicę jak juz zleciłas te badania to poczekaj spokojnie na wynik naewno wszystko będzie dobrze oczywiście wszystko jest mozliwe ale moim zdaniemd dziecko ma po prostu szybką przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrhge
może ma tasiemca? 35 to tyle ile powinna ważyć dobrze zbudowana, 6-cioletnia dobermanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieee
ona tez jest wysoka jak na swoj wiek z szkole tz zerowce jest najwyzsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartujesz
ale po co ta panika??? tyle osób Cię uspokaja, a Ty nadal swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieee
moze macie racje! ja mam 27 lat 170 wzrostu ur 2 dizeci i waze 56 kg moze to naprawde genetyczne dziekuje wam kochane jestescie juz mi lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrhge
a tak serio... bo już długo się ciągnie ten debilny temat, jak dziecko nie choruje i rośnie, widać że przyswaja pokarm prawidłowo to jest OK no chyba że ma schizy po mamusi (ale to już nie sfera zdrowia fizycznego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartujesz
no to pomyśl sobie, że ja musiałam mieć w trakcie tego pierwszego badania w I klasie prawie 8 lat, bo jestem z lutego, a szkoła zaczyna się przecież od września naprawdę uważam, że nie masz powodów do obaw i niepotrzebnej paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż zajrzałam do siatki centylowej! i waga Twojej córki, i mojej są OK! nie martw się na zapas!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zerówce ważyłam 16 kg:) Ale byłam niziutka, zresztą nadal jestem. Dopiero potem zaczęli mnie tuczyć i teraz już nic nie mam z chudzinki. Więc się nie martw, dobrze waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieee
gtrhge jesli nie masz nic madrego do napisania to poprostu nie pisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartujesz
no wreszcie!:D moja mama ma 50 lat i po dwójce dzieci od dziś waży 57 kg przy 172cm, a ja ważę 50-52 kg przy 169 cm mój brat pamiętam, był bardzo chudym dzieckiem pomimo tego, że jadł przeolbrzymie ilosci jedzenia:) miał wręcz przezroczystą skórę, przez którą było widać żyły i był bladziutki, a jadł za trzech;) wyglad nie musi świadczyć o anemii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieee
do zartujesz.....fajna z ciebie konietka! dzieki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieee
kobietka mialo byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartujesz
dzięki:) z Ciebie też;) tylko już się nie bój;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieee
ok! teraz uciekam po moja szczypawe do zerowki...MIŁEGO DNIA ZYCZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na anemie cierpia tez ludzie
otyli. nie zalezy od ilosci jedzenia ale jego jakosci. zawsze byam szczupla, wrecz chuda i nie oznaczalo to zadnej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla pocieszenia autorki topiku
Moje dziecko ma teraz 13,5m-ca,wazy 8400g i nosi rozmiar ubranek na 74cm:D Co Ty na to??? Pocieszyłam Cię??? Wygląda na 10m-cne dziecko,tyle,że biega,jest inteligentna i sprytna.No i zachowuje sie jak ponad roczne dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę problemu
przecież wagę ma prawidłową ,więc w czym problem?-tyle waża dzieci 7 letnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxjjkjkj
dlaczego ludzie mysla ze jak dziecko chude to chore;/ ja od 1 roku zycia maialm ciagle niedowage i to duzo 6 kg i zawzse bylam zdrowa, dzis tez mam 4 kg niedowagi a wyniki mam dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×