Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowa jak diabli

moja corka robi dziwnie..

Polecane posty

karmie ja piersia.. ostatnio jej zachowanie jest jakies dziwne gdy je - po kilku minutach ssania odwraca glowe od piersi co chwile patrzy na mnie ( tak jakby odkryla ze na koncu cycka jest mama ) smieje sie i gada... i znow pare razy pociagnie i tak w kolko.. co ja mam zrobic zeby ja nakarmic normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris no ten usmiech umorusanej mlekiem buzi jest rozbrajajacy:) ale wisi mi tak na cycu przez to godzine:O a co do lykania powietrza to moja zuzia niestety robi to notorycznie bo je z nakladki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa :D to nic dziwnego! większość dzieci w wieku naszych maluchów tak robi! mój synek też :) po prostu lubi Ciebie, cieszy się Twoją obecnością, a nie tylko mlekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam, a nawet z czasem moja mała odkryła, że całkiem fajne dźwięki się wydaje mając cyca w buzi :p i przez to karmiłam ją dużo dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia tez tak czasem robi, ale tylko wtedy gdy sie juz porzadnie naje. gdy zaczyna odwracac buzie w moja strone, albo tak samo sprawdzac czy obok jest tata, to dla mnie znak, ze mala sie najadla i teraz chce sie bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta a swistak siedzi
a ta czarownica znowu z tym trolem i pierdolami wyjezdza...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jestem s ama:) to moze swoja za czesto karmie i najedzona jest juz na poczatku?:):P dziewczyny a co ile karmi sie takiego 4 miesiecznego bobasa?? ja mam z tym problem od poczatku bo moja pieknosci nie daje znac kiedy jest glodna i kiedy najedzona... moze jesc do obrzygania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunapisz
to przestan juz karmic piersia, dziecko juz jest duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×