Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robic z tym

Witam.Mam odlozone 20 tys.zl.i chcialbym

Polecane posty

Gość nie wiem co robic z tym

w cos je zainwestowac lub otworzyc wlasny interes tak aby dawalo to jakies pieniadze.Moze wy cos wiecie , doradziecie co za te pieniadze mozna swojego otworzyc.Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz wrzucić na fundusz inwestycyjny albo otworzyć jakiś mały sklepik czy firmę usługową... zależy, co potrafisz robić i jaką ilością czasu dysponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korporacja Intway World ma bardzo szeroką i różnorodna ofertę. Do wyboru masz: 1) prowadzenie dowolnego e-biznesu za pomocą zintegrowanych serwisów Intway 2) działanie na światowych giełdach papierów wartościowych w celu inwestowania i pomnażania posiadanych środków finansowych. Ta oferta jest unikatową na skali europejskiej. 3) inwestowanie w zakup nieruchomości dla siebie lub do dalszego wynajmu innym ludziom. Też unikatowa możliwość gdyż pozwala kupować nieruchomości po całym świecie. 4) rozwijać informacyjny biznes w ramach samej Korporacji Intway. Są jeszce inne możliwości, ale na razie nie sa one dostępne na rynku polskim. Wprawadzenie tych serwisów będzie możliwe po zarejestrowaniu w Polsce ponad 100 partnerów. Szczegóły na stronie http://eurostar.intway.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy INTWAY
Nie wierz we cuda wyssane z palca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×