Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WGrg

płeć drugiego dziecka a rodzina

Polecane posty

Gość WGrg

witajcie. mam kilkuletnia corke, oczekuje drugiego dziecka. wraz z mezem staralismy sie o dziewczynke. a wiekszosc osob dziwi sie, niektore wprodst, po co nam druga dziewczynka i zycza nam chlopca. bardzo mnie to denerwuje. czy naprawde to takie dziwne, ze ktos marzy o dwoch corach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to nie jest dziwne
my z mezem tez marzymy o nastepnej coreczce. jedna juz mamy, ma prawie 2 latka. zaczynamy starania o druga. tez sie wszyscy dziwia, ze nie chcemy synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to nie jest dziwne
oczywiscie jak bedzie chlopiec to i tak bedziemy tak samo kochac, ale tak sobie wymarzylismy coreczke! Najwazniejsze aby zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGrg
doskonale Cie rozumiem, najwazniejsze zeby bylo zdrowe!!!! mysle, ze wiekoszsc rodzicow przed ciaza marzy o konkretnej plci, czasmi sie tylko do tego nie przyznaja. juz mi sie nie chce sluchac zyczen, aby teraz byl chlopiec. naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looo matko
a co Ty sie przejmujesz innymi - ja mam corcie i za kilka dni urodzi sie nam kolejna coreczka - chcialam druga dziewusie od poczatku i sie udalo; jesli bylby chlopiec to tez ok ale ja chcialam dziewczynke i mam :) a poza tym to ciaza i dziecko nie jest na zyczenie - nie idziesz do salony wybrac sobie chlopca czy dziewczynki tylko przyjmuje sie to co los nam zesle - wazne zeby dziecko bylo zdrowe; a innych mam serdecznie w dupie - nic im do mojego zycia - jak chca to niech sobie sami zaplanuja i "zrobia" dziecko na zyczenie :O i najlepiej oprocz plci niech odrazu zamowia kolor wlosow, oczu, wzrost, wage, charakter itd troche to glupie myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja tez mam córke i marzy mi sie nastepnia córcia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looo matko
a jak ktos jest taki, ze Cie wkurza zyczac Ci chlopca - to odpowiedz, ze wolisz dziewczynke i nic nikomu do tego; nam rowniez zyczyli drugiego dziecka plci przeciwnej i myslalam, ze ich pozabijam; powiedzialam, ze jak tak bardzo chca chlopca to niech sie sami o niego postaraja bo ja jestem szczesliwa, ze bedzie druga dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to nie jest dziwne
mi marza sie 3 corcie, ale nawet glosno nie mowie o tym przy innych. Dla niekrorych troje dzieci to juz porazka a co dopiero 3 dziewczynki... Ach... niech mysla co sobie tylko chca. Jak Bog da jeszcze 2 chlopcow a nie 2 dziewczynki to tez bede szczeliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looo matko
i jeszcze jedno - od poczatku ciazy glosno mowilam, ze marzy mi sie druga dziewczynka i wcale sie tego nie wstydzilam - ale nie traktowalam tego jako zamowienia na plec dziecka - poprostu takie marzenie, ktore sie zrealizowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz to kiedys mowilem...
ale nie ma nic gorszego niz urodzic druga szparę... no chyba: 3 szparę watpie by normalny facet nie marzyl o synu... 10 corek nie da mu tego samego co 1 syn, jak tego nie wiecie, to jestescie naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to nie jest dziwne
a moze Ty jestes naiwny.... Co Ciebie to zreszta interesuje? to nasze rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGrg
facet, ciekawa teoria!!! poczytaj wislocka. pragnienie corek przez mezczyzne swiadczy o jego meskosci. jestes zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
dawno temu przeczytalam w ksiazce, napisanej przez lekarzy, ze kazdy mezczyzna moze miec syna, ale prawdziwy ma same corki ;). Moj maz zas twierdzi, ze miec corki to prawdziwa koronkowa robota, bo przeciez sztuka jest zrobienie dziurki w dziurce :P ;). To tak na rozladowanie napiecia. Podchodzcie do tego na luzie, najwazniejsze, zeby dziecko urodzilo sie zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz to kiedys mowilem...
jasne... facet bez syna nie moze nazywac sie facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz to kiedys mowilem...
bo jajco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........oooooafda
juz to kiedys mowilem... żałosny trochę jesteś mówię to z perspektywy matki syna, starającej się o drugiego chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też teraz wolałabym mieć córeczkę, ale gdybym miała drugiego syna, chyba pękłabym z dumy. Właściwie nieważne, niech tylko będzie zdrowe i tym razem bardziej podobne do taty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaksiaa.
a ja bym chciała samych synów:) być mamą syna-to brzmi dumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatanka33
do : juz to kiedys mowilem... a niby co da urodzenie syna ? że będziesz mógł kupowac dla niego kolejkę i sam sie nią bawic ? gdybyś pomyślał, tobyś wiedział że w większosci przypadków na starośc to córki się opiekuja rodzicami a nei synowie.... bo synowie to często nieporadni egoiści (tak sobie generalizuję) ale tego nauczyło mnie doświadczenie i obserwacja życia, gdy umierał na raka teśc, to bardziej o niego dbałam niż jego rodzony jedynak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja nie rodze dzieci z myślą że mną sie będzie ktoś opiekował. A co do tego to kwestia wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×