Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

mój pies zżera wszystko co mu sie nawinie

Polecane posty

mam goldena- ma 4 miesiące-zjada wszystko co znajdzie na swojej drodze-od starych kości czy gówien po jakieś gąbki i inne paskudztwa- nie to żebym go nie karmiła dostaje normalnie jedzenie ale to jego odkurzanie jest nie do zniesienia. Macie jakieś rady kochani bo nie wiem może to poprostu normalne w tym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodny pies
A co mu dajesz do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w domu on właśnie nic nie niszczy tylko na dwór jak wychodzi to po prostu szaleństwo odkurza dokładnie całe podwórko. A ja potem z nim walcze żeby otworzył paszcze i oddał to co właśnie mamoli w pysku!!. Dodam że karmie go suchą karmą pedigree dla szczeniakó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam goldena i tez zjada wszytko!! musisz go pilnowac bo moj zjadl gabke niedawno i mu ja wyciagali u weta ale zanim do tego doszlismy co mu jest to mial 4 razy RTG duuzzo kroplowek i antybiotykow;/ masakra! ale na szczescie dobrze sie skonczylo!! wiec pilnuj pieska:P a na spacerach puszczaj w kagancu ja juz teraz tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam suczke
kundla chociaz ma 6 lat to rowniez wcina wszystko co napotka na swojej drodze od kup po chusteczki higieniczne:/ i na nic proby oduczenia tego ale w domu nic mi nigdy nie zezarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toratora apropos karmy pedigree ona podobno nie ejst taka dobra weterynarz mnie pzred nia ostrzegal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodny pies
http://forum.dogs.pl/viewthread.php?tid=3713 "Właśnie wróciłam ze spaceru w parku.Mój pies (szczeniak-3,5 miesiąca) dorwał się do ludzkich odchodów i pałaszował je .Takiego umorusanego prowadziłam do domu.A swoją drogą to -ludzie są okropni!Dlaczego mój pies tak się zachowuje?Może mu czegoś brakuje?Teraz w parku będe bała się go spuścić ze smyczy!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mu kupić taki specjalny kganiec na mordkę żeby nic nie żarł- taki z materiału??co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toratora:D DUSIA mojej córki tez golden-ka haha :D Robi tak samo:O Ma 5 miesiecy jest kochana. Kupiłam jej kaganiec i jest ok. Trzeba je puszczac one musza biegac, bo roztyja sie. Jest żebrakiem okropnym. Przy stole nie mozna spokojnie zjesc. Nie zwracac uwagi - to najlepszy sposób:) Powodzenia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ludzie okropni a moze to
jakies dziecko nie zdazylo do domu dojsc, psom mozna srac po trawnikach, chodnikach klatkach a ludziom nie ?? Sprztasz p swoim psie ?? pewnie zaraz zobacze ze tak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy sposbo zeby pies nie zebral przy stole to nie dawanie mu wogole zwyklego jedzenia...moj od malego nie dostawal tlyko sucha karme i my jemy obiad a on spokojnie spi obok stolu i wogole go to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój właśnie tez jak tylko coś jem stoi z mordą przy stole i żebra a jak go odpędzisz to znowu przyłazi- gorzej jak kot- a w domu gdzie nie pójde idzie za mną!!może spać i chrapać ale jak sie tylko porusze lub wstane już leci za mną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że tak jakty sandra ja nigdy nie dawałam swojemu \"ludzkiego\" jedzenia a mimo to żebrak z niego. Wczoraj właśnie byłam z nim na dworze i chodzi i wącha to ja myśle- o! bedzie kupa! odwróciłam sie na chwile patrze a on już cos mamoli to ja mu otwieram paszcze a tam wielka wyschnięta kupa!!!!! Zabrałąm mu ją (prawie sie zżygałam przy tym) a mój pies sie na mnie obraził że mu zabrałam taką delicję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety taka natura goldenow a wiesz co moze mu brakuje jakichs wiatmin?? bo jak ja o tmy mowilam weterynarzowi to mi mowil o witaminach i pzrepisal jakies i od tej pory nawet bylo lepiej:) ja mam ten plus z emoj kupy omija z daleka jeszcze zadnej nie zjadl:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z materiału- metalowy- pytałam weterynarza. I jesli o karme to racja ja daje zwykła z Tip jest w realu 10 kg. za 19 zł:) i jeszcze ryz z warzywami i karma z puszki tez z tip- to raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kindliczki
moja kundelka ma 2 miesiące i tez wciąga wszystko od ogorkow kiszonych po suche liście w parku :o musze ją pilnowac bo to glupie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie weterynarz powiedział ze z materiału sa złe, bo sie im mordka poci okropnie i ciezko sie oddycha. tez taki miałam i zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna. One sa szerokie i na długo starcza . Tylko do sklepu z psem. Mnie tak dopasowali ze mozna go luzowac i na lata bedzie:) Juz sie przyzwyczaiła.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj pies dostaje kaganiec tylko wtedy kiedy puszczam go gdzies na lace bez smyczy dlatego ze zjada byle co pozatym nie uzywam kaganca wogole..co do metalowych tez slyszalam ze lepsze ale co z tego jak pies skaczac uderza nim wszytskich dookola??;/ a to jednak boli;/ co do karmy todo roku dawalam eukanube junior a teraz zmienialam na boscha adult :) Pozatym nic nie daje pieskowi bo nei chce go uczyc jesc normlanego jedzenia:) weterynarz mi powiedzial ze te wszytkie karmy z hiopermarketow nie sa wystarczajaco zbilansowane i nie dosatrczaja wszytkich skladnikow no a ja musze podawac wszytko w karmie skoro nic innego nie daje ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asta la wista muciacios
Eukanuba jest droga, niezły jest też Arion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest ale ja kupuje karmy w internetowych sklepach i nieco taniej wychodzi:) Arion nie slyszalam:) ale jesli jest tanszy od mojej i taks amo dobry to musze sie zorintowac:) chociaz teraz mam opakowanie 18kg boscha nowe wiec troche to potrwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×