Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatkaszmatka

nie szukam swojego stylu tylko odpowiednich krojów ciuchów pomóżcie

Polecane posty

Gość agatkaszmatka

jeśli bede wiedziec jaki kroj do mojej figury bedzie dobry to juz z reszta sobie poradze, opisze Wam jak wygladam mam nadzieje ze pomozecie mi w wyborze kroju bluzek, spodni, zakietow, kolorów ciuchów 25 lat 160cm wzrostu zawsze obcas ok. 8cm włosy do ramion braz lub ciemny braz jesli zafarbuje oczy brazowe nogi chyba proporcjonalne ok. 80cm maja długosci biust ok 78cm talia 67 biodra 89cm waze 48 kg, jestem szczupła wchodze w rozmiar 34 zalety to chyba zgrabny tyłek i biust a wady bardzo krzywe nogi chyba to widac nawet w rybaczkach jesli mam cos jeszcze podac to napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszesz to wiekszych wad nie masz wiec mozesz nosic wszelakie kroje :) a krzywe nogi zatuszuja proste badz szerokie nogawki :) chociaz nie przesadzalabym - kate mos slynie ze swych krzywych nog i moim zdaniem nie umniejszaja nijak jej urodzie ;) nie mozemy byc wszystkie identyczne jak lalki barbie i czasem nasz na pierwszy rzut oka mankament staje sie atutem bo nas wyroznia ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaszmatka
oj nie np zle wygladam w swetrach za pupe a tak mi sie podobaja i chciałabym taki na zimne dni ale wydaje mi sie ze skraca moja sylwetke przy takim wzroscie, mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe. wszystko zalezy od proporcji. jesli masz krotki tulow i dlugie nogi to mozesz smialo nosic dlugie swetry ale jesli masz zarysowane wyraznie wciecie w talii i przez to krotsze nogi to juz rzeczywiscie mozesz wygladac jak \"skrocona wersja\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaszmatka
nie wiem moze mi sie wydaje podam wymiary powiedzcie mi jaka długosc sweterkow mogłabym nosic 87-65-90 nogi długosc 80cm do kroku wzrost 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×