Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciagle majaca nadzieje

test ciazowy-odpakowany

Polecane posty

Gość ciagle majaca nadzieje

Mam pytanie. Jakis czas temu (moze miesiac moze wiecej) moje dziecko odpakowalo test ciazowy z folii.Byla z brzegu urwana,ale chyba nie byl test wyciagniety na swiatlo dzienne,ani chybanikt nie trzymal go w reku,mimo to byl odpakowany. Czy taki test traci waznosc? Czy moze pokazac mylacy wynik,tzn. czy jest po prostu zepsuty,zmarnowany i nadajacy sie tylko do wyrzucenia?? czy ktos cos wie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jest juz do wyrzucenia. bo z tego co pamietam po otwarciu nalezy odrazu go zuzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle majaca nadzieje
no tak wlasnie myslalam.Nie mam calego opakowania ani ulotki,zeby przeczytac,zostal mi tylko ten jeden test i niestety moj maly wszedziewrazidlaty ;) wyciagnal go jakims sposobem z tej folii zabezpieczajacej.😠 Chyba musze kupic nowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle majaca nadzieje
wlasnie wyzej napisalam,ze nie mam instrukcji ;) To byl 5 pak,zostal mi jeden i go tak luzem bez opakowania zostawilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
tak czy tak a bym go zrobila-z czyste ciekawosci-a pozniej kupiła drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle majaca nadzieje
no wlasnie zrobilam i wyszla jedna kreska i zastanawiam sie czy kupic nowy,czy moze ten dobrze wskazal,jeszcze czekam na okres,powinnam dostac jutro,ale nie mam zadnych objawow,zawsze tydzien przed wszystko mnie boli,piersi napeczniale,a teraz nic,i dlatego sie zastanawiam czy leciec po drugi,a moze ten dobrze pokazal.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle majaca nadzieje
ok..tak czy siak dziekuje za odpowiedzi :) Pozdrawiam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×