Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OśMIORNICA

w którym tygodniu urodziłyście?

Polecane posty

Gość kokokoko...ko
36 tydz. 3300g, 56 cm :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J A N A ja też z Zielonej Góry :D i dzieci mamy w podobnym wieku :) mój się urodził 17.10.06 :D pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki - miki to się minelysmy na porodówce :D A z jakiego osiedla jestes? Ja z Przyjaźni. Bo moze nasze dzieci beda do jednej szkoly chodzic...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J A N A no co Ty ja też mieszkam na Przyjażni :D ale rodziam w Sulechowie ;) w takim razie możliwe, że do jednej szkoły będą chodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe faktycznie, tam jest szkoła podstawowa na Przyjaźni , nie wiem czy to jeszcze Kraljevska czy juz Francuska. Chyba Francuska. Moja córka bedzie miała troche pod górke... Ja chodziłam do podstawówki na Wyszynskiego ale teraz tam Gimnazjum jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest tam szkoła, ale nie wiem jaka to ulica... ja nie chodziłam do podstawówki w Zielonej. Gdzie spacerujesz z małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie po osiedlu, a w weekendu spacer zwykle konczy sie wycieczką do Lidla bo zakupy trzeba zrobic :p Kilka razy poszłam tam w dół w strone Zacisza bo kolo kościoła jest mała stadnina, a Justynce sie konie podobały :) Ale w góre od kraljevskiej jest od zakichania schodów i ciężko tam spacerowac. Czasem jezdze w strone Rydza Śmiglego i tego malego parku niedaleko Carrefoura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak my :D my też często do lasku chodzimy tam za eko na zaciszu też bywamy, no i jak do ludzi chcemy isc to na miasto sie wybieramy :D pewnie się mijalyśmy na spacerkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki-miki przyjzalam sie zdjeciom twojego synka i przyznam ze nie kojarze... ale teraz sie bede rozgladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz miała ochote możemy kiedyś wybrać się razem na spacer, bo mój Emil w ogóle nie ma kontaktu z rówieśnikami. ja chcesz podam maila malazabkaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wiek ciąży liczy się według daty porodu ustalonej na podstawie miesięczki, czy daty porodu według USG? Bo u mnie jest między tymi datami tydzień rozbieżności. I np. jak urodzę w 37 tyg wg miesiączki, to będę uznawać moje dziecko za wcześniaka czy nie? No bo według usg to będzie już 38 tydzień...trochę to zakręcone, ale bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×