Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OśMIORNICA

w którym tygodniu urodziłyście?

Polecane posty

termin liczy sie z ostatniej @, chyba ze masz b nieregularne cykle to podstawa jest termin z PIERWSZEGO usg ja urodzilam na poczatku 37, ale zanim urodzilam to polozne stawaly na glowie zebym nie urodzila :-o, podawano mi zastrzyki, polozno na patologii itp dopiero jak mi wody odeszly pozwolono urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam w 37, ale ponieważ wszystko przebiegało książkowo, zarówno poród jak i ciąża, uznano dziecko za donoszone. Tym bardziej że ważyło 3300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo tosi, przepraszam za głupie może pytanie, ale czy Twój poród nie został czasem opisany w gazecie \"mam Dziecko\"?Tam też taka pani urodziła w 37 tyg, też antoninę i też ważyła 3300:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jakiej podstawie uznają dziecko za wcześniaka lub nie i jeżeli jest to wcześniak, to ajkie są później tego konsekwencje - dłuższy pobyt w szpitalu, jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mój poród nie został nigdzie opisany, ale to ciekawy zbieg okoliczności :-) A czy dziecko jest wcześniakiem to nie wiem na jakiej podstawie uznają, u mnie uznali że ciąża jest donoszona po badaniu USG tuż przed porodem - przede wszsytkim sprawdzili wszystkie wymiary i wagę dziecka, budowę wewnętrzną, tętno itd. Potem przy urodzeniu i tak lekarz neonatolog dokładnie dziecko badał i wszystko było ok, dostało 10 w skali APGAR, więc nie wiem czy to wcześniak czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up up, chciałam sie też dowiedzieć, czy są tu mamy którym grozi przedwczesny poród, i takie które poprostu urodziły wcześniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×