Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlopiec czy dziewczynka

plec dziecka a geny

Polecane posty

Gość chlopiec czy dziewczynka

Czy plec moze byc uwarunkowana genetycznie..? ??? Ze strony mojego męża -tata mial samych braci-dwóch, jego mama tez miala kilku braci zadnej siostry. Z mojej strony- moj tata mial samych braci -trzech. To byli dziadkowie. Teraz rodzice: rodzice męża tez mieli tylko dwóch synów. Czy to zwieksza prawdopodobienstwo chlopca?????????? A do tego domyslam sie ze do zaplodn doszlo po owulacji....... Myslicie ze po tych dwóch sprawach mozna przewidziec chlopca??? Aha no i pewna niechec do slodyczy :) jestem w 11 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak slyszalam, że jeśli w naszej rodzinie lub męża jest wyraźna przewaga jakiejs płci, to znaczy, że ta rodzina ma tendencję to płodzenia dzieci wlasnie takiej płci. W moim przypadku - w przypadku mojej rodziny jest po równo - wlasciwie na kazdym szczeblu, w kazdym pokoleniu, (a przynajmniej w ogromnej wiekszosci) rodzily sie parki czyli chlopiec i dziewczynka. Zaś u męża jest zdecydowana przewaga chlopcow (sam ma dwoch braci). Wszyscy wiec mowili, że my bedziemy miec chlopca, bo widocznie \"chlopiece\" plemniki w tym rodzie są silniejsze. :) Jak na razie - jestem caly czas w ciąży, (35 tydzien) i wszystkie usg wykazaly, że mam dziewczynkę. :) Mysle, że bardziej należy polegać na tym, kiedy doszlo do zaplodnienia. Jesli piszesz, że w czasie owulacji, lub zaraz po - to nie ma bata, żeby powstala z tego dziewczynka. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziewczynkę z owulacji !!! a miałam monitoring(usg) i działaliśmy tylko 2 dniw tamtym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopiec czy dziewczynka
hmmm... ale jak to jest z tymi genami..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc,jak stosunek odbyl sie dokladnie w owulacje to szansa wieksza na chlopczyka,a jak po to na dziewczynke,ale zdaza sie ze u panow wiecej jest plemnikow y czyli chlopiec jak dobrze pamietam,kobiety ma gen tylko x czyli dziewczynka,wiec zalezy od taty co bedzie,albo ma np.wiecej plemnikow z x to szansa wieksza na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie zawsze geny
ja mam 3 braci,mój mąż ma brata,i ogólnie jest więcej facetów u mnie w rodzinie a ja urodziłam dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie zawsze geny
a jeśli chodzi o niechęć do słodyczy to nie sugeruj sie takimi rzeczami:)to bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegajacymalkuch
moja mama miala 2 braci i ona jedna moj tata mial wymieszane rodzenstwo ja mam 2 braci i mialam jedna siostre u mojego meza 3 siostry i on jeden kazda z siostr ma po corce my mamy synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam rodzine, w ktorej jest trzech synow i 1 corka. Wszyscy juz dorosli, maja wlasne dzieci, po dwoje, troje - samych chlopcow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×