Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anikusia_

powazny problem!

Polecane posty

Gość Anikusia_

Chcialbym Was prosic o porade.Sprawa jest dosyc powazna.Chodzi mi o to,ze otrzymalam ciekawa oferte pracy w firmie Doradztwo Finansowe.Ta firma jak sama nazwa mowi,zajmuje sie pieniedzmi.Ja mialam pewna sprawe w sadzie,ktora mi umorzono.I teraz nie wiem czy jest sens przyjecia tej pracy.Czy szef moze sprawdzac moje papiery.Wprawdzie nie jestem karana,ale mam umorzona sprawe,a wiec nie jestem "krystalicznie"czysta.Nie chcialabym najesc sie wstydu.Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikmnxb
przeciez nikt nie bedzie od ciebie wymagal dokumentow z sadu ja mam na glowie komornika i pracuje w banku a mam zadluzenie winnym bankiu i co? to jest praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikusia_
A jesli moj szef zarzada papierow z Krajowego Rejestru Karnego i przyjdzie odpowiedz ze mam pewna sprawe umorzona co wtedy??Jak sie mu wytlumacze?Raczej mnie nie zatrudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikusia_
Tak,to dotyczylo pewnych machlojek finansowych,niestety :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zaryzykowala
Może a nie musi cie sprawdzac,a moze akurat sie uda? A jak poprosi o zaswiadczenie o niekaralnosci to mu powiesz ze mialas sparwe,ale jest umorzona i bylas niewinna. Moze akurat bedzie "ludzkim"czlowiekiem i cie przyjmnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sprawa była umorzona to znaczy że sąd nie wydał żadnego wyroku przeciwko tobie i jesteś nadal nie karana nikomu nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikusia_
Wiecie co,chyba jednak nie bede ryzykowac.Tylko najem sie wstydu.Moja sprawa dotyczyla tego,ze kobieta wyludzila ode mnie pieniadze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikusia_
Ale gdy zarzada papierow z Krajowego Rejestru Karnego to na pewno bedzie w nich zamieszczona informacja ze mialam umorzona sprawe :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli sąd NIE WYMIERZYŁ kary to jesteś NIE KARANA i nie będzie tego na zaświadczeniu na miłość boską :O zwłaszcza ze było to umorzenie a nie warunkowe umorzenie a poza tym KRK jest wymagane na to stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikusia_
Ja mialam warunkowe umorzenie sprawy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikusia_
Warunek mam na dwa lata.Zostal mi jeszcze rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo rybki albo akwarium
anikusia - jak sie bedzie pytal to nic nie mow jak sie zapyta - to przeciez ci umozyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo rybki albo akwarium
a skoro nie zostalas skazana prawomocnym wyrokiem - to jestes niewinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo rybki albo akwarium
a pod jakimi warunkami Ci umożyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×