Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malizna 26

Odnosnie WTC

Polecane posty

Gość malizna 26

Zarabiam wiecej tygodniowo aby sie kwalifikowac na ten benefit ( 5.50 razy 50 godzin ). Ale w tym roku podatkowym zarobie mniej niz 11 tys. funtów, to czy moge sie jednak o niego starac. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie sprobujesz
wyslij to jest za zeszly rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbb
jakim cudem masz sie kwalifikowac skoro pracujesz ponad 30 godzin tygodniowo...WTc przysluguje dla oosob powyzej 25 roku zycia, ktore nie przekraczaja 30 gdz tygodniowo, poszukakj sbie kalkulatora na stronie Ravenue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbb
sorki za literowki:D chyba czas na spanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość science
nie koniecznie WTC przysluguje osobom ktore zarabiaja mniej niz 11 z hakiem rocznie lub osobom ktore maja dziecko i one i ich partner zarabiaja mniej niz 56 tys w skali roku . Nie tylko osoby ktore maja powyzej 25 lat moga z tego korzystac bo ja mam dziecko , mam ponizej 25 lat i moj maz dostaje WTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość science
aa i nie koniecznie trzeba pracowac mniej niz 30 godz tygodniowo , ja i maz jestesmy na full time czyli mamy po 40 godz w tyg , w naszym przypadku zto ze mamy dziecko i ze zarabiamy ponizej 56 tys w roku kwalifikuje nas do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość science
a jesli masz zone lub oficjalngo partnera/patrtnerke to mozesz sie ubiegac o WTC tylko w wypadku jesli wasze roczne przychody nie przkraczaja 16 tys z hakiem ( chyba 300 albo 600 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
ano wlasnie, dziecko:) wiem ze jak sie ma dziecko to tak jest, mnie chodzilo raczej o samotna osobke, dziwne ze mowisz ze osoba ktora zarabia ponizej 11000 sie kwalifikuje, ja majac lat 23 no i obecenie staralam sie i nie przeszlo, a teraz po slubie z moim ukochanym to juz w ogole odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×