Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość commercial union

commercial union

Polecane posty

Gość commercial union

jakie zarobki?? orientuje sie ktos ?? jaka praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość commercial union
a jakie sa zarobki?? czy praca jest w jednym miejscu czxy chodzenie po domach?? zostałam zaproszona na rozmowe i nie wiem co mam o tym myślec a najgorsze jest to ze nie przypominam sobie abym wysyłała tam podanie napewno zapytaja mnie ile chcę zarabiac a ja nie mam bladego pojęcia jakie tam sa stawki prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie stanowisko się ubiegasz? agenta ubezpieczeniowego czy praca w biurze głownym - w jakim charakterze duża firma - zróżnicowane zarobki - wszystko zależy od tego czym się zajmujesz i jakie masz kwalifikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy gdzie ma być ta rozmowa - jeśli oddział lub przedstawicielstwo CU to raczej rekrutacja na agenta ubezpieczniowego jeśli biuro główne (w Warszawie) praca biurowa - możliwości - call center (tu zawsze jest pobyt), wprowadzanie danych... itp jakie masz kwalifikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość commersial union
mam miec rozmowe w katowicach nie wysysłałam do nich cv dltego nie weim dlaczego zadzwonili moze widzieli gdzies na internecie moja aplikację jakie doświadczenie głównie sprzedawca, konsultant lub doradca klienta jak kto woli pare lat , po studiach nie mam zamiaru chodzic po domach ale gdyby to byłą praca biurowa to chetnie ale mam jakies czarne myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×