Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

estravaganzaa

Zasady zobowiązują!!!

Polecane posty

> > > > ZASADY!! > > 1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem > > 2. Nie będzie koalicji z Samoobrona > > 3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobrona (J). > > 4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do > władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy > > 5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się > sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS > > 6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w > wiezieniu działaczy opozycji w latach 70 > > 7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań. > > 8. Wprowadzimy szybko niższe podatki. > > 9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku. > > 10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa. > > 11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD. > > 12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje. > > 13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld). > > 14. Zredukujemy administrację państwową > > 15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR. > > > > Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... > > > > Wyślijcie tego maila gdzie się da! Jeśli kilkanaście mionów ludzi > go przeczyta, to może paranoja zniknie z tego kraju !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałaś te czarne billboardy zasady PiSu to: agresja; oszczerstwa itd. (na kazdym billboardzie inne) a na dole: a Polakom wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba POSADY ZOBOWIĄZUJĄ
powinno być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 latka
głosowałam ostatnio na PO ale teraz tego błedu nie popełnie o nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa.........
moge obszczac ten billboard nie podpisany przez nikogo, glupota ludzka nie zna granic idz glosuj na PO bo bilbord widziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę już patrzeć na kacze mordy,bezczelne, zakłamane!!!!! bleeee zygać sie chce!!!Nie życze sobie zeby jakiś debil hipokryta mówił w moim imieniu!!!bleeee!!!zakompleksione pokraki!!!bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×