Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dqweqdqwe

Gdyby, chciała otworzyc filie sklepu HM w małym miescie?

Polecane posty

Gość dqweqdqwe

czy to wypali ,jak mysliecie?nie wiem cz h&m ma sklepy w małych miastach?czy ktos wie cos na temat, takich wiekszych sklepow odziezowychh czy sa chetni otwierac fillie w małych miastach/i na jakiej zasadzie do wygladA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqweqdqwe
czy to nie działa czasem na zasadzie? franchisingu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny
Witam mam właśnie bardzo podobny problem ale jestem zainteresowany firma off the lip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się, czy taki sklep będzie rentowny. jakie są zarobki w tym mieście, ile osób jest skłonnych ubierać się w H&M? czy sklep nie będzie świecił pustkami? z czegoś trzeba opłacić czynsz i pensje pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny
Witaj chetnie porozmawiam na tlenie?? skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqweqdqwe
z kolbud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny
ja z zachodniopomorskiego.tez szukam ale inny sklep chce otowrzyc i wydaje mi sie ze to jest tak jak pisalas ze to jest frenchizing czy jak to sie pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny
proponuje znalezc ich strone i pozostaje tylko zadzwonic i dopytac sie. masz juz lokal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przedmiocie \"martketing\" miałam poruszany ten problem i jeśli społeczeństwo jest ubogie to opłaca sie założyć właśnie taki markowy sklep,bo ten który jest dusigroszem nim pozostanie,ale każdy w takim małym miasteczku chce sie wybić,pokazać co to nie on. Dlatego może ci to wypalić,ale tylko przy dobrej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny
cos w tym jest "poziomka" ma racje ze tak ludzie rozumuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że takie osoby jadą w weekend do pobliskiego dużego miasta i tam mają okazję zrobić zakupy w różnego rodzaju centrach handlowych, gdzie mają o wiele szerszą ofertę niż sam H&M, a przy okazji mogą iść do kina itp. znam przykład małego miasta (ok. 40 tys.), gdzie np. z firmowych sklepów był tylko Big Star, później go zamknięto, więc zapewne był nierentowny, teraz znów działa. natomiast inne marki, np. House, są dostępne w sklepach niefirmowych, które mają w ofercie kilka różnych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja nie należy do Ciebie, tylko do sieci. Zainteresuj się tym poważnie, dostaniesz warunki, jakie trzeba spełnić. Każdy sklep ma standardowe wyposażenie, odpowiednią powierzchnię, warunki sanitarne, wystrój, musi znajdować się w miejscu, które zatwierdzi sieć oraz w mieście o określonej minimalnej ilości mieszkańców. Warunki te określa sieć. Z nimi się musisz skontaktować i to do nich należy decyzja, co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny
"jestem deską przegrałam życie" ma racje jest to frechising i to sa rozne warunki zalezne tylko od sieci jaka chcesz otowrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
Jestem z miasta, w którym mieszka ok. 30tys. mieszkancow i off the lip ma sie dobrze. Zastanawia mnie, dlaczego dajmy na to w Białymstoku nie ma GAP, H&M itp. Spore miasto, a sklepów - jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość growing
Akurat GAPa nie ma w ogóle w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×