Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flucofast

flucofast

Polecane posty

Gość gość9494ppp
Bylam u ginekologa, zapalenie pochwy drozdzakowe. dostalam lek: flumycon czyli odpwowiednik flucofastu (fluconazolum200mg), lekarz zalecil brac do konca opakowania co drugi dzień. wypisal tez nystatyne w globulce dopochwowo raz codziennie na noc musze aplikować. Bylam u niego 4 dni temu. czuje sie o niebo lepiej w dzien juz mało co odczuwam bólu, pieczenia wcale, zaczerwienienie przy wejsciu pochwy znika i bielizna juz nie podrażnia. Ludzie tu piszą że dawki są jednorazowe lub biorą co kilka dni no i tak jest napisane w instrukcji, ja jednak bede brala zgodnie z zaleceniem lekarza czyli co drugi dzień, musze jednak przyznac że odczuwam nudności z rana i dzis wieczorem, ale da sie to wytrzymać, jesli jednak bedzie gorzej to bede go brac co 3 dni lub skontaktuje sie z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak po tym flucofast zwraca sie jakby taka zielona plesnia ? :( nie wiem skad to sie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie lecze się tym lekiem, tabletke 200 mg biorę codziennie przez 12 dni, nie mam żadnych skutków ubocznych,mam nadzieję że mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Mi dzisiaj lekarz przepisał na grzybice pochwy Flucofast 50mg i kazał brać po jednej tabletce. Jestem ciekawa dlaczego po jednej 50mg, skoro na ulotce nawet pisze, że 150mg. Hmmm.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola

Odświeżam wątek:) 

Czy którejś z Was flucofast pomógł ? Dostalam od lekarza flucofast na nawracajaca  grzybice pochwy. 150 mg na dobę przez 6 dni, do tego globulki na 6 dni. Po 4 tygodniach mam powtórzyć- takie samo dawkowanie. Jakies szczęśliwie zakończenie u którejś z Was? Wraz z narzeczonym chcielibyśmy na nowo zacząć starania o dziecko .. Ale niestety - infekcje caly czas nawracaja ... Już brak mi sił- 1.5 roku leczenia ... I zero poprawy .. pokładam nadzieję w tym leku - jeżeli ta kuracja nie pomoże to już sama nie wiem jak to cholerstwo zwalczyć.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×