Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TUŚKA

podziękowanie dla Rodziców

Polecane posty

Witam. Właśnie wpadłam na pomysł, żeby podziękować Rodzicom za przygotowanie ślubu i wogóle za wszystko w formie prezentu. Niestety nie mam zupełnie pojęcia co można Im kupić. Może któraś z Was mi pomoże? Ślub już niedługo, bo 22 września więc nie mam zbyt dużo czasu. Chodzi mi o coś fajnego i niezbyt drogiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jakbym zatytułowała temat \"ciąża i brak ojca\", to więcej by Was tu weszło? Tylko takie rzeczy Was interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
fajnym pomysłem jest kosz pełen łakoci :) Dobra kawka, jakieś wino i słodycze. Dla mnie bomba :) Ja zamówiłam swoim rodzicom kosze, ale niestety kwiaciarka nie zapisała sobie że to mają być kosze i zrobiła wiązanki ;( Ale sie uryczałam w ślubny poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też były kosze pełne róż i piosenka...standardowo (ale rodzice to lubi ą :P, a przecież chodzi o to, zeby to im zrobić przyjemność :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.lo2
ja swoim rodzicom podarowałam ogromne kosze z łakociami i alkoholem podobnymi (mniejsze) obdarowałam rodziców chrzestnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivooncia
podarujemy rodzicom (każdemu zatem zamówimy 4 sztuki) kubeczki z odpowiednimi napisami : Kochanenu Tacie Iwonka i Tomek z naszym wspólnym zdjęciem na tych kubeczkach (nie drogo to wychodzi bo ok. 15 zł za kubeczek u fotografa) kubeczki w parach dla odpowiedniej mamy i taty włożymy do koszów pełnych kwiatów, jeszcze podziękowania w postaci przepięknej książeczki i piosenki...no i gotowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jestem świeżo po ślubie i tak jak ty też długo się zastanawiałam nad prezentem dla rodziców, aż w końcu wpadłam na taki pomysł aby zamiast kwiatów (ponieważ nie ma z nich pożytku i szybko więdną) dac rodzicom zdjęcia w ramce. Dwa dni przed ślubem (wtedy mieliśmy kręcony spacer w parku) ten który nas kamerował zrobił nam w studio zdjęcie i dodał do tych zdjęc efekty specjalne takie (obłok chmur a nad nami dwa białe gołębie) natomiast w sumie na jednym zdjęciu były dwa zdjęcia, jedno jak my się patrzymy na wprost a drugie jak my się do siebie uśmiechamy i patrzymy się sobie w oczy. Te drugie było w takim małym kółku. Z napisem; Kochanej Mamie od xx i xx Kochanym Rodzicom od xx i xx Jeszcze daliśmy takie same zdjęcie dla mojej babci z napisem Kochanej Babci od xx i xx Efekt tych zdjęc zaskoczył bardzo Naszych Rodziców byli jak się póżniej przyznali przekonani że dostaną kwiaty. Była to dla Nich niespodzianka i strasznie się cieszyli ze zdjęcia. Ale jeszcze bardziej byli zaskoczeni goście kiedy ja podziękowałam mojej babci za to że mnie wychowywała jak byłam małą dziewczynką do dziś goście pamiętają ten moment i najbardziej iim utwił w pamięci jak się później dowiedziałam.A sama babcia ma do dziś łzy jak patrzy się na nasze zdjęcie. :) W tańcu z rodzicami towarzyszyła nam piosenka ; Cudownych rodziców mam...\" Lecz to nie był jeszcze koniec... I my dla gości przygotowaliśmy niespodziankę... bo każda para dostała od nas zdjęcie z kokardą ( jak się uśmiechamy do siebie :) z napisem ; Dziękujemy że byliście dla Nas w Najważniejszym dla nas dniu... Zaskoczenie było ogromne.... Nawet nie zdawałam sobie sprawy że będzie takie zaskoczenie... Ale jak mówili to jestem cała ja.... ;) A ja wam życzę powodzenia i faktycznie ten moment gdy jestesmy w kółeczku z rodzicami jest niezwykły.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianaa
mam prośbę-macie jakieś teksty podziekowań-ale tylko dla mamy?będzie tylko mama na moim weselu,i nie umiem nic fajnego znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może taki zegarek z komódką? Jak tutaj - http://www.dekoprint.pl/0154 ? Zakładam, że taki prezent będzie odpowiedni, ale też zależy od tego, jakie pomysły podchodzą waszym rodzicom. Czy faktycznie to wykorzystają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda1
Coś do domu jak najbardziej. Najlepiej coś klasycznego i eleganckiego. Sztućce dobrej marki takiej jak Gerlach jak najbardziej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×