Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

devil69

taka mi sie marzy

Polecane posty

Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrramona
bardzo ladna , no ale nie oszukujmy sie to zasluga idelanej figury modelki i/ lub photoshopu:P taka babka to nawet w worku po ziemniakach bedzie wygladac pieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta19-latka
Piękna, ale dla szczupłej, wysokiej kobiety z dużym biustem. Dekolt jest duży i trzeba mieć co pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jeszcze wymyslono bolerka , szale etole etc,żeby w kościele nie świeicić gołymi cycykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle, ze na mnie by byla ok, mam 175 cm, miseczka duze d, no tylko brzuszek musze troszke zgubic, ale czego sie nie robi, zeby ladnie wygladac. Fajne ze i fwam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-B
Wg mnie dekolt nie jest duży. Ja w swojej mam prawie do pępka. Do kościoła mam tylko narzutkę na ramiona i plecy a cały przód mam odkryty (bo po co zakrywać taką górę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To A-B to moja wypowiedź (pomyliłam znaczek :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no za duży dekolt
W kościele szal albo bolerko, a na sali co? Ja nie chciałabym, żeby goście składając mi życzenia albo tańcząc ze mną patrzyli mi na biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miala z 50 lat to i moze bym sie wstydzila, ale mam 22, jestem mloda osoba i uwazam, ze jest ok. A w dekolt, dla mlodej to chyba jacys nierozsadni ludzie zagladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie stanowczo..
za duzy dekold...lubie duze dekoldy ale tu polowa biustu na wierzchu-bez przesady..poza tym suknia ok, ale nie jakies cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×