Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

Bardzo podoba mi sie fryzura Rihanny

Polecane posty

Gość Catch me if You can
Smiechu warte przecież ta cała Rijana ruchana jest murzynką a wiadomo że struktura ich włosa jest kręcona. Ma poprostu codziennie dostęp do dobrych fryzjerek i stylistów.TAk samo Beyonce..jeszcze farbowanie na blond murzynki lub mulatki... maja w naturze takie piekne włosy i kolor oprawę a kukły ciziowato dodowate chcą z siebie robić..szkoda Moda na te prostownice tragedia wszystkie jak szczury wygladacie wylizane wysztucznione, Krecone włosy dodają uroku i dziewczęcości,własnie fajnie wygląda fryzurka taka nieperfekcyjna na moje męskie oko. MI się naprzykład Kellys podoba z przed kilku lat jak miała włosy takie murzynskie i przy kości taka była,przynajmniej pełna naturalnego uroku. A teraz to wszystko wychudzone wyszczurzone na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam swietną fryzurke i sama sobie ją wymysliłam. Z grzywką oczywiscie, prostą i na boczek moge ją układać. Włoski popielate do tego.. mmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze bedziemy tutaj wklejac fotki takich fryzurek ktore nam sie podobaja, albo linki, swoja droga nie wiem co macie do Rihanny ze tak brzydko o niej piszecie, co niektorzy, dla mnie ona jest śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa blada bo nie opalona
ja jutro sie tak scinam jak rihanna na m pierwszym linku gdyz chce miec krotkie wlosy potrzebuje do pr acy miec ulozone, o wiele szybciej jest ulozyc takie krotkie niz dlugie, poza tym mam troche zniszczone konce, jak bede miala krotkie bedzie mi latwiej o nie dbac... poza tym i tak i tak prostuje, bo proste wlosy ladnie ulozone daja wyglad zadbanej osoby,z natury mam krecone lekko ale tez tak ni w 5 ni w 10 nigdy niemialam tak krotkich wlosow ale raz sie zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi D
no dajcie te fotki ;d jestem ciekawa co wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooo
rzeczywiście Ewelaa bardzo ładna fryzurka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagammmmm
sliczna, ale jak dla mnie za krótka :);p miałyscie dawac fotki :P no co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieeee
uuuuuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciulka-0
mi tez baRDZO PODOBA SIE TA FRYZA......TEZ SIE TAK OBCINAM W LIPCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adria2
Ja też mama cienowane włosy ale niewidocznie bo mam długie i grube włosy i niechce ich niszczy>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawac girlsssssssss
dawac jakies fajne fryzurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kręcona_dupcia_
nooo tak richannie ładnie w jakiejkolwiek fryzurze :) szkoda tylko że tak sobie niszczy włosy prostując je, ma przecież takie śliczne kręcone włosy i zapewne w takich też byłoby jej suuper!!! ~tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P*r*I*n*C*e*S*s*K*a*
Riri ma fajną fryze w muzie ,,Pleas don`t stop music" ja tak chcę się obciąć!!! (¯`·..P*R*I*N*C*E*S*S*K*A*..·´¯)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×