Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwja

trzeci migdał . co dalej?

Polecane posty

Gość iwja

Drogie mamy. Czy którejś z was lekarz zalecił usunięcie trzeciego migdała u dziecka ? mój syn ma 7 lat i chcą Mu go usunąć. Ma on przewlekły katar , całkowiciw bezpowietrzne zatoki klinowe i sitowe,i alergię na trawy i trochę na pleśnie. zabieg zaplanowany na 29.11 w szpitalu na Litewskiej w Warszawie. jak te trawy pylą to niedość że katar to jeszcze kaszel. bez duszności a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
ai jeszcze proszę o jakieś zdania na temat oddziału laryngologii w tym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra cioteczna kladzie sie 17 z synkiem do szpitala bo bedzie mial usuwany bo caly czas im choruje. ma 4 latka. ja uwazam ze to dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu synowi chcieli usunąć wszystkie migdały bo od 9 miesiąca życia non stop chorował.Co dwa miesiace anginy,poprostu obłęd.W tym roku skonczył 7 lat a od zeszłego podaję mu tran w tabletkach,no i przestał chorować.A tyle co ja mu lekarstw uodparniających podawałam to juz nie zliczę.Teraz mam spokój-odpukać.Ale jeśli ktoś ma problemy innego typu,chrapie w nocy lub są inne wskazania do usunięcia trzeciego migdała,to nie ma co sie bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
agunia a kto Ci ten tran polecił? Mój syn właściwie nie choruje tylko ten uporczywy katar. codziennie rano musi mieć zapuszczoną wodę morską i wydmuchuje zielony gęsty katar. Robiłam posiew i ma tam jakieś bakterie. No i te niedrożne zatoki... no i jeszcze ten szpital na Litewskiej. Sama jestem rehabilitantką więc kontakt ze szpitalami miałam , ale tego nie znam. A jak już syn złapie jakąś infekcję to ciągnie się ona a katar bardzo uporczywy trwa 3 tygodnie i pomaga mu tylko antybiotyk do nosa. Nie wiem czy się decydować na ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to trochę ale moja BYŁA lekarka nigdy ani słowem nie wspomniała o super właściwościach tranu dopiero moja mama mi zaproponowała abym spróbowała.Mam to szczeście że mój syn łyka tabletki bez oporów bo syropu napewno by nie wypił-ponoć jest ohydny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja coreczka w wieku 6 lat tez miala usuniety 3 migdalek i przyciete pozostale. Nie chrowala ale chrapala..jak stary chlop:D Teraz spi spokojnie Polecam ten zabieg. Zabieg w narkozie -trwal pol godzinki.Z dzieckiem bylam cala noc a rano wypis d o domku.Przez dwa dni pokarmy nie twarde i nie gorace a potem wszystko good. Lekarz na moje pytanie czy to konieczne powiedzial ze to dziewczyna.a takie powiekszone migdalki moga za soba niesc nie tylko problem czestszych infekcji gdyz dziecko łapie powietrze otwarta buzia ale tez wadliwy zgryz,gapowata(otwarta ) buzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,w takim przypadku tez polecam ten zabieg.ale czasami wystarczy usunac tylko te srodkowy aby był efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
oczywiście, że jest alergia na trawy {sezonowo] i na pleśnie. To powoduje wzmożone wydzielanie śluzu, który między innymi gromadzi się w zatokach. Ztamtąd nie ma odpływu bo ujście jest zamknięte chyba przez ten trzeci migdał. Po jego usunięciu syn ma być ewentualnie skierowany na udrożnienie zatok. A ja zastanawiam się czy z powodu tej alergii nie będzie się to odnawiało. oczywiście syn jest pacjentem poradni laryngologicznej. Jestem rehabilitantką i temat służba zdrowia nie jest mi obcy i dlatego boję się tym bardziej. Lekarze, szpitale, strajki, bakterie, powikłania... Sama jestem po trzech operacjach w tym dwie cesarki i po prostu się boję. Dziękuję za porady, proszę o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
chodziło mi że jest pacjentem poradni alergologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn miała kiedyś usuwany trzeci migdał ale mu odrósł więc nie wiem co ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
a po jakim czasie mu odrósł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×