Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blu26

pomysł na biznes

Polecane posty

Gość blu26

mam lokal ale nie mam pomysłu na biznes czy ktoś mi podpowie co można teraz otworzyć i prosperować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gdzie i jaki lokal
gdzie? jakiej wielkości miasto, gdzie ten lokal, czy w centrum miasta, na osiedlu, na zadupiu, jakiej wielkości lokal, co jest w okolicy - inne sklepy, restauracje itp. itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu26
miejscowość 20 tyś, na pasażu który prowadzi do rynku, lokal 45m, dookoła jak wszędzie, ciuchy sklepy spożywcze, sportowe, papiernicze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wieś
no to np: sklep z paszą dla trzody chlewnej lub hmmm, sklep z gumofilcami, ewentualnie z widłami i cepami, a jeszcze mógłby być sklep z nawozem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu26
dziękuję za chęci ale ja poważnie o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz lokal to masz tak naprawde duzo! teraz pomysl na biznes a tak to ci nikt nie podpowie bo jest duzo warunkow do biznesu a to lokalizacja a to ile jest sklepow z dana branza.za malo informacji dales. a biznes mozesz myslec od gastronomi po ciuchy wiec szeroki zakres. najwaznejsze ze masz lokal a to jest duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wieś
wydzierżaw ten lokal, kaska sama popłynie, bez wysiłku i zapytań na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wieś
gastronomia na wsi? odpada... przeca taki rolnik świnke zabije i ma papu na miech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj tego debila
widocznie sam jest ze wsi i ma kompleksy. może gastronomia? pizzeria albo knajpka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak widocznie sam jest ze
wsi hahahhaha pizzeria o tak, pizza z wieprzowinką, albo pizza z wołowinką prosto z uboju? i zupki, czernica itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahhaia
kręgielnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa era
zarabiania w internecie. To nie jest zwykły program partnerski. To coś o wiele większego! http://www.otwieramy.pl/?p=3659 Zapisanie się za darmo. Zapraszam Jest to miejsce, w którym będzie można kupić w formie cyfrowej niezliczoną ilość książek, czasopism, książek audio... Ale, jak dobrze zrozumiałem, nie jest to typowy sklep z PP. Oto kawałek listu od założycieli serwisu Inaugurujemy działalność dystrybucji cyfrowych treści, o zasięgu niespotykanym dotąd w polskim Internecie. Tobie oferujemy nawet do 30% ich wartości, jeśli zdecydujesz się aktywnie z nami współpracować. Jest z czego wybierać, bo już na samym początku zaoferujemy ok. 1 000 tytułów! Wystarczy, że za Twoim pośrednictwem Internauci będą dokonywać zakupów na platformie, która już wkrótce zainauguruje swą działalność. Nie, to nie kolejny program partnerski. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, po raz pierwszy będziesz mieć okazję, by całkowicie za darmo stworzyć własny, niepowtarzalny sklep. Sklep, w którym zaoferujesz wyłącznie wybrany przez siebie asortyment, wybrane tytuły, nawet we własnej szacie graficznej. My bierzemy na siebie całość obsługi (w tym płatności), a Tobie zostawiamy... ... podliczanie zarobionych pieniędzy. Niezależnie od tego czy prowadzisz już jakiś serwis internetowy, czy reprezentujesz dużą firmę, czy może po prostu masz własnego bloga, albo dopiero zaczynasz przygodę z Internetem - stworzyliśmy taki system, który elastycznie może dopasować się do możliwości i potencjału każdego zainteresowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×