Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

__Dlaczego FIGURY nie można pić w czasie miesiączki?____

Polecane posty

Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Tak jest napisane na opakowaniu. ja mam akurat okres, a własnie sobie zalałam i nie wiem, czy wypić. czy któraś z Was piła, gdy miała okres? Były jakies skutki niepożądane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htdfghn
bo powoduje wieksze krwawienie i krwotoku mozna dostac...a ile schudlas na figurze?i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
piłam ją w sumie dopiero raz, nieżle mnie przeczyściła, ale dopiero po około dobie, nie wiem czemu. No to nie wiem, czy wypic, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htdfghn
daj sobie spokoj wogole z ta herbata...bedziesz miec pozniej problemy z wyproznianiem...leoiej zastosuj naturalne metody...sliwki cze kapusta kiszona...mowie serio bo przez to przechodzilam...naprawde niewarto...mozna raz na jakis czas ale nie codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
nie ja nie piję codziennie. I tak mam niezłe kłopoty z wypróżnianiemm więc nie chce sobię pogorszyć. Zazwyczaj wcinam dużo otrąb z jogurtem. Ale myślisz, ze nic mi nie będzie w związku z tym okresem, gdy dziś wypiję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze lepiej
sobie daruj, okres i tak dziala raczej... przeczyszczajaco:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilam figure ciagle duzo i czesto.i tak doprowadzilam do tego ze bez herbaty byly nici z klopa.na szczescie sie opamietalam.dlugo trwalo zanim organizm sie przestawil..... nie polecam nikomu.naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htdfghn
u mnie skutkowalo wiekszym krwawieniem...a to dosc niebezpieczne...moze wypij polowe nie wszystko...pozdrawiam i jutro nie zaparzaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam, tyle ze bralam tabletki przeczyszczajace. wpierw pilam xenne ale smak doprowadzal mnie do szalu. w akcie rozpaczy potrafilam wziasc 60 senefoli. porazka. ale teraz na szczescie wszystko sie unormowalo:) zmadrzalam;) tobie tez polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobieja
Irret_xD , na innym topicu wspomniałaś że jesteś na diecie białkowej, możesz podac szczegóły, co jesz i ile, bo ładnie schudłąś i tez bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takajednasobieja--> ja nie schudlam tego na diecie bialkowej, bo dopiero dzis ją rozpoczelam;) jem po prostu wszystko co ma maximum bialka a minimum wegli. przykladowo dzis na sniadanie: 2 jajka na twardo+kilka plasterkow zoltego sera.na obiad lyzka kapusniaku. jestem chora, dlatego nie mam apetytu. jutro na sniadanko zjem sobie jogurt naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobieja
Do: Irret_xD trochę mało jesz, ale to pewnie przez chorobę też staram się prowadzic coś na kształ diety białkowej, ale już mi się pomysł kończą: jem jogurty light z ziarnami, twarozek light Piątnicy, jaja pod róna postacią (najczęściej na miękko lub gotowane na twardo, sadzone), gotowanego kurczaka, piersi z indyka, tuńczyk z puszki, żółty ser light Hochlanda, Fete light w sałatce greckiej, czasami kupuję Camembert light, ma dośc dużo tłuszczu ale też duzo białka, do tego jem pomidory, banany, nektarynki (po jednym owocu dziennie) nie jem pieczywa, ziemniaków, makaronu ani ryżu no ale ta dieta jest bardzo monotonna i szybko się nudzi przychodzi moment że ma się ochotę na 4 kawałki chleba z serem czy jakąś pastą kanapkową, albo ma się ochotę na jakis słodki budyń....zamaist deseru jem czasem galaretkę z malinami albo truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siora
piła takie gówno podczas okresu i masakrycznie rozbolało jej podbrzusze, teraz jak ma ciote to ze strachu przed bólem bierze pełno dropsów:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie rpozeczyszczająco działa zielona herbata :). Jak tak z raz dziennie wypije, to mi się normuje wypróżnianie. Jak piłam częściej to zaczeło się coś sypać z układem :D (tj. biegunka jakby). Mysle, że zielona zdrtowsza od figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pij
Ja tez pije figurke juz od dawna i nigdy nie pije w czasie okresu.Skoro tak pisze na opakowaniu to nie ma co ryzykowac,Mozna dostac krwotoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobieja
Po co pijecie tą Figurę, przecież ona nie odchudza jedynie odwadnia i przeczyszcza. Traci się magnez, potas, mikroelementy, witaminy, potem niaładna ziemista cera, wypadające włosy, łamiące się paznokcie... Nie lepiej jeśc regularnie, małe porcje, jogurt, otręby, śliwki, warzywa, surówki ? Te wszystkie rzeczy regulują przemianę materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniutkaaaa
daruj sobie ta herbate w czasie okresu bo i tak przyspiesza sie przemiana materii w ciagu tych kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×