Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sacred-eva

Jak powiedzieć mu że to koniec???

Polecane posty

Gość sacred-eva

Jestem w "związku" z ojcem mojego dziecka prawie dwa lata. Córeczka ma 9 miesięcy a ja już wiem że nie chcę być z jej ojcem. Nie kocham go, złożyło się na wiele powodów. On mnie jednak nadal kocha, powtarza mi to przy każdej okazji. Chyba wyczuwa, że nie jest już dla mnie tak ważny jak kiedyś. Ehhh, jak mu powiedzieć że nie chcę już z nim być? Chcę żeby widywał się z córeczką bo ją bardzo kocha ale już nie mogę z nim być. Jak mu o tym powiedzieć żeby za bardzo tym nie zasmucił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacred-eva
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu bez luli
dlaczego go nie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketerka
Ty go najlepiej znasz i powinnaś wiedzieć jak mu to powiedzieć,żeby go za bardzo nie zranić,choć to pewnie bedzie bardzo trudne- zwłaszcza,że Cie kocha. Nie chcem Ci tu nic doradzać po i mi pewnie było by trudno to zrobić,zwłaszcza,że macie razem córcie:( szkoda,że go nie kochasz i nie chcesz z nim tworzyć rodziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam identycznie ten sam problem, tyle ze nie mamy corki i jestesmy krocej ze soba, nie kocham Go w ogole, zamierzam sie zebrac i mu dzis o tym powiedziec, jak mam to zdrobic... nie wiem sama, chyba szczerze prosto z mostu. Tez bym woalala zeby ktos mi tak powiedziel niz grał w głupie gierki, w koncu to zycie a nie zabawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilith83
Nie kocham go bo jest nieodpowiedzialny i nie dociera do niego że życie to nie ciągła zabawa. Nie dotrzymuje obietnic np. mówi że przyjedzie jutro rano, ja następnego dnia czekam do 17 dzwonię a on mówi żę zapomniał bo przyszli do niego koledzy... A ja siędzę w domu z dzieckiem i czekam... Dlatego nie chcę z nim być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacred-eva
lilith83 to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×