Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarinka23

DO MAM Czy 10-miesięcznym dzieciom dajecie wątróbkę?

Polecane posty

Gość katarinka23

jak w temacie. moje dziecko ma lekką anemie a robię na obiad wątrubkę i nie wiem czy mogę dac ją mojej córeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekrka kazała dawać wątróbkę-moj też miał 10 miesięcy (okolo). Tylko w małych ilościach i nie zbytczęsto. Polecam też dużo buraczków-także wspomaga leczenie anemii. Do tego dużo miesa np. Cielęciny i czerwonych warzyw i owocow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka23
dzieki do tego mam jeszcze problem z jedzeniem nie chce mi jeśc tak jakby ciągle nie byla glodna a karmie ją piersią tylko ciągle chce cyca wczoraj ugotowałąm zupe z zielonego groszku to nawet buzi nie chciala otworzyc ajak na sile dałam spróbowac to chciała zwymiotować już nie wiem co jej dawac chyba tylko rosół z makaronem bo to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spróbuj barszczyk, albo wątróbkę w sosiku z marchewką i innymi warzywkami...A co do zupki z groszku to wiele osób dorosłych za nia nie przepada, więc nie karm na sile produktami,których nie lubi.Pewnie dostałaś żelazo na anemię, więc myj ząbki małej po każdym podaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka23
bedziemy próbowac a ząbków jeszcze dobrze nie widac jak narazie ma 2 malutkie jakoś bardzo wolno jej rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×